اگرچه ممکن است ساده به نظر برسد، اما به‌روزرسانی مناطق کاری برای یافتن بهترین چیدمان میز برای دفتر شما می‌تواند برای محل کار و به طور کلی تجارت شما شگفت‌انگیز باشد.

چه در حال نقل مکان به یک دفتر کار جدید باشید یا فقط بخواهید دفتر فعلی خود را تغییر دهید، به راحتی می توانید فضای خود را با تغییر چیدمان و به روز رسانی مبلمان اداری به گونه ای کارآمدتر با کسب و کار خود تجدید کنید.

از چیدمان اداری کوچک گرفته تا چیدمان اداری اتاقک، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید چیدمان و اتاق‌های اداری را مطابق با نیازهای خود تغییر دهید، همگی در عین حال که محل کار خود را به مکانی زیباتر تبدیل کنید.

امروز، برخی از چیدمان‌ها و طرح‌های دفتر مورد علاقه خود را به اشتراک می‌گذاریم، نکات و نکاتی را در مورد تزئین و به‌روزرسانی دفتر شما به نفع کسب‌وکار، کارمندان و مشتریان ارائه می‌کنیم.

دفتر تعاون

ایده‌آل برای دفاتری که به تیم‌ها نیاز دارند تا ایده‌های خود را از یکدیگر منعکس کنند، یک چیدمان دفتر مشترک کارمندان را گرد هم می‌آورد و امکان ارتباط و همکاری آسان را فراهم می‌کند.

با قرار دادن میزها در کنار هم یا انتخاب  میزهای خوشه‌ای، فضاهای مشارکتی کار در محیط‌هایی را که نیاز به کار گروهی و گفتگوی مداوم دارند، آسان‌تر می‌کنند.

استفاده از  تخته‌های سفید در دفاتر مشترک نیز می‌تواند به افرادی که به صورت گروهی کار می‌کنند کمک کند، و برای زمانی که یکی از اعضای تیم ایده‌های خود را ارائه و به اشتراک می‌گذارد بسیار مناسب است.

صندلی انتظار قیمت مناسب

 

دفتر اتاقک

چیدمانی که احتمالا قبلاً در فضاهای اداری مانند مراکز تماس استفاده شده است چیدمان اتاقک فضاهای فردی و خصوصی را برای کارمندان فراهم می کند تا بدون نیاز به اتاق های جداگانه کار کنند.

برای مکان های کاری که نیاز به تمرکز زیاد یا کار با تلفن دارند، چیدمان اداری به سبک اتاقک بیشتر برای کارهای فردی مناسب است تا پروژه های گروهی مشترک.

دفاتر اتاقک همچنین برای چیدمان اداری مفید هستند، زیرا  صفحه نمایش های اداری  و  فاصله اجتماعی  می توانند به جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در دفتر کمک کنند.

 

دفتر طرح باز

یکی از رایج ترین چیدمان های اداری در دفاتر مدرن در سراسر جهان، یک دفتر کار با پلان باز برای فضاهای اجتماعی که برای موفقیت به ترکیبی از کار تیمی و کار فردی نیاز دارند، ایده آل است.

خلاص شدن از شر صفحه‌های پارتیشن اداری و باز کردن دفتر در فضای باز اجازه می‌دهد تا بین تیم‌ها و بخش‌های مختلف ارتباط برقرار شود و نور زیادی وارد شود که به افزایش بهره‌وری و اخلاق کاری خوب معروف است.

میزهای نیمکت برای فضاهای باز ایده آل هستند. میزهای فعلی را می توان برای ایجاد ردیف به هم چسباند.
یکی از مسائل اصلی ایجاد شده توسط دفاتر باز، تعداد سیم‌ها در یک مکان به دلیل رایانه‌ها و مانیتورهای متعدد روی یک میز است، اما با سرمایه‌گذاری در راه‌حل‌های مدیریت کابل  که به مرتب و ایمن نگه داشتن دفاتر کمک می‌کند، می‌توان آن را به راحتی برطرف کرد.

 

دفتر “گاهی”

دفتر «گاه به گاه» فضایی را برای فعالیت‌های اوقات فراغت ایجاد می‌کند و بر اطمینان از اینکه کارمندان می‌توانند از وقت خود در محل کار لذت ببرند، تمرکز می‌کند و فضایی آرام‌تر و اجتماعی ایجاد می‌کند.

فروش صندلی اداری عمده

ایجاد فضاهای مشخص برای استراحت و ناهار نه تنها به کارمندان اجازه می دهد از روی میز خود بلند شوند و به حرکت خود ادامه دهند، بلکه اخلاق کاری خوب را تشویق می کند زیرا می توان از زمان استراحت به درستی استفاده کرد.

نشستن برک آوت  برای دفاتر معمولی و همچنین تزئینات و تجهیزات دیگر مانند میزهای بازی، تلویزیون و کنسول های بازی عالی است.

 

دفتر خلاق

چیدمان خلاقانه دفتر دارای انواع مختلفی از میز اداری و صندلی اداری در مکان های مختلف در دفتر است، با هدف حفظ انگیزه و تمرکز کارمندان بدون اینکه از محیط اطراف خود خسته شوند.

علاوه بر این، این نوع چیدمان هم تعامل اجتماعی و هم کار فردی را تشویق می‌کند، و به کارمندان این امکان را می‌دهد که بسته به بهترین عملکردشان کجا بنشینند.

غلاف‌ها و غرفه‌های جلسه  کاملاً در یک محیط اداری خلاقانه قرار می‌گیرند و هم فضای کاری و هم فضاهای ملاقات معمولی را فراهم می‌کنند که راحت و مدرن هستند.

در حالی که قرار دادن میزها در مکان‌های مختلف برای بهره‌وری عالی است،  ماژول‌های برق رومیزی و ایستگاه‌های شارژ  در سراسر دفتر مورد نیاز هستند تا اطمینان حاصل شود که کار می‌تواند به درستی انجام شود.

هنگامی که دفتر خود را با یک چیدمان جدید تازه می کنید، مهم است که در نظر بگیرید چه چیزی برای محل کار و کارمندان شما بهترین است. هر چیدمان اداری مناسب نخواهد بود، اما ایجاد یک چیدمان که باشد، تاثیر عمده ای بر عملکرد کار، بهره وری و کارایی کلی خواهد داشت.

امروز مجموعه کامل مبلمان اداری گلدچوب را مرور کنید و طیف گسترده ای از  میزهای اداری  و  صندلی های اداری  و همچنین لوازم جانبی و  راه حل های ذخیره سازی را کشف کنید .

انواع میز تحریر تاشو

دیدگاهتان را بنویسید