خانه هایی که سبک مدرن طراحی و ساخته می شوند اپن هایی با ارتفاع بلندی برای آنها در نظر گرفته می شود. از آنجایی که بسیاری از افراد به دلیل سادگی در پذیرایی و جمع آوری، مایلند تا صبحانه و سایر وعده های غذایی خود را بر روی اپن منزل خود میل کنند، خرید یک ست صندلی اپن آشپزخانه برای آنها لازم و ضروری به نظر می رسد. در ادامه به معرفی تعدادی از به روزترین مدل های صندلی اپن آشپزخانه پرداخته ایم تا در صورتی که قصد خرید صندلی اپن را دارید بتوانید تصمیم بهتری در این خصوص بگیرید و در نهایت خرید خوبی را ثبت کنید.

 

انواع صندلی اپن

اگر گشتی در بازار خرید صندلی اپن زده باشید خواهید دید که صندلی اپن انواع مختلفی داشته که هر یک دارای مزایای منحصر به فردی است. از جمله انواع صندلی اپن میتوان به مدل های فلزی، استیل، جک دار، پایه بلند، پایه طلایی، کلاسیک و مدرن اشاره کرد. در ادامه قصد داریم تا هر یک از این مدل ها را به شما معرفی کنیم.

صندلی اپن فلزی

صندلی اپن فلزی از جمله محبوب ترین صندلی هایی که برای اپن در نظر گرفته می شود شناخته می شود. این مدل از صندلی اپن در طرح های مختلفی طراحی و ساخته می شود. باتوجه به دوام و استحکام بیشتری که این مدل از صندلی اپن دارد، بسیاری از علاقه مندان به خرید صندلی اپن مایلند تا صندلی اپن فلزی را برای منزل خود خریداری کنند.

میز تحریر ساده و ارزان

صندلی اپن استيل

از دیگر انواع صندلی اپن موجود در بازار میتوان به صندلي اپن استيل اشاره کرد. این صندلی ها نیز همچون صندلی های پایه فلزی در مدل های مختلفی ساخته می شوند اما محبوب ترین طرحی که برای آنها در نظر گرفته می شود با پایه نیم دایره ای است.

 

صندلی اپن جک دار

به دنبال صندلی های اپنی هستید که بتوانید ارتفاع آنها را متناسب با ارتفاع اپن و همچنین قد اعضای خانواده خود تنظیم کنید؟ صندلی اپن جک دار بهترین پیشنهاد برای شماست. این صندلی ها با دارا بودن یک جک بادی در قسمت پایه خود این امکان را برای شما فراهم میکنند تا بتوانید متناسب با قد اعضای خانواده خود اندازه صندلی را تنظیم کرده و همه اعضا بتوانند وعده غذایی لذیذی را در کنار هم میل کنند.

صندلی پایه بلند اپن 

این مدل از انواع صندلی اپن بیشتر به صورت چهار پایه طراحی و تولید می شود. ارتفاع این مدل از صندلی از سایر انواع صندلی اپن بیشتر است و از آن برای منازلی استفاده می شود که آشپزخانه از سطح اصلی منزل چند سانتی متری بالا تر باشد. بیشتر برای صندلی هایی که در بخش بیرونی اپن قرار میگیرند از صندلی پایه بلند اپن  استفاده می شود تا همه اعضا بتوانند به یک اندازه به سطح اپن دسترسی داشته باشند.

 

صندلی اپن پایه طلایی

اگر به دنبال صندلی اپن با ظاهری شیک و لاکچری هستید صندلی اپن پایه طلایی همان صندلی اپنی خواهد بود که به دنبال آن میگردید. این مدل از صندلی اپن در ظاهر و کارایی تفاوتی با سایر مدل های صندلی اپن نداشته و تنها تفاوت آن رنگ پایه های آن است که با روکشی طلایی رنگ پوشیده می شود و ظاهری جذاب تر و لاکچری تر را برای منزل شما پدید می آورد.

ست رومیزی اداری مدیریتی ارزان

صندلی اپن آشپزخانه کلاسیک

افرادی که سبک دکوراسیون خود را به صورت کلاسیک چیده اند مایلند تا سایر لوازم منزل خود که در دکوراسیون آنها تاثیر چشمگیری میگذارد نیز از این سبک پیروی نماید. صندلی اپن آشپزخانه کلاسیک از جمله این لوازم به شمار می رود که با خرید آن میتوانید به زیباتر شدن منزل و تکمیل دکوراسیون آن کمک کنید.

 

صندلی اپن آشپزخانه مدرن

افرادی که منازلی با سبک طراحی و ساخت مدرن را خریداری یا اجاره می کنند می بایست لوازم منزلشان نیز در سبک مدرن باشد تا شاهد منزلی زیباتر باشند. صندلی اپن آشپزخانه مدرن یکی از جمله لوازم منزلی است که میتواند در این مسیر به شما کمک کند.

بهترین مارک صندلی اپن

در صورتی که قصد خرید صندلی اپن را دارید و مایلید تا بهترین مارک صندلی اپن موجود در بازار ایران را خریداری نمایید پیشنهاد میکنیم تا بررسی محصولات ارائه شده برند هوگر را در برنامه خود قرار دهید، هوگر به عنوان بهترین مارک صندلی اپن در ایران شناخته می شود.

 

صندلی اپن جدید

اگر به دنبال خرید صندلی اپن ارزان قیمت هستید این فرصت را خواهید داشت تا از میان انبوهی از صندلی اپن جدید ساخته شده توسط گلدچوب صندلی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. تمامی صندلی های ارائه شده توسط گلدچوب از گارانتی و ضمانت کیفیت ساخت برخوردار هستند و میتوانید با خیال آسود خرید خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید