یک کارمند اداری به طور متوسط ​​بین 4 تا 9 ساعت در روز را پشت میز خود می گذراند و چه از این موضوع آگاه باشد یا نه، صندلی های اداری می توانند به شدت بر سلامتی آنها تأثیر بگذارند. صندلی اداری مناسب باید شما را در همه موقعیت‌ها راحت نگه دارد، چه در حال تایپ کردن در تمام طول روز، تجزیه و تحلیل صفحات گسترده یا برقراری تماس‌های فروش باشید. ارگونومی فاکتور بزرگی است که باید هنگام خرید مبلمان اداری در نظر گرفت زیرا بر اطمینان از راحتی شما در محل کار تمرکز می کند. همه چیز از صندلی اداری گرفته تا نحوه تنظیم کیبورد و ماوس می تواند بر ارگونومی اداری تأثیر بگذارد و خطر آسیب یا استرس را کاهش دهد.

در این وبلاگ، ما بر روی بهترین صندلی های اداری برای وضعیت بدن تمرکز می کنیم. داشتن صندلی نامناسب می تواند منجر به مشکلات جدی سلامتی مانند آرتریت، اسکولیوز، مشکلات عصب ساکرال و سایر عوارض شود. برای اینکه پیدا کردن صندلی مناسب برای شما آسان شود، در اینجا بهترین انتخاب های ما از پرفروش ترین صندلی های اداری ارگونومیک آورده شده است.

صندلی زانو زنی ارگونومیک حرفه ای

این صندلی زانو زدن مدرن مورد تایید پزشک کایروپراکتیک برای استفاده در دفتر ایده آل است. طراحی صندلی زانویی باعث می‌شود وضعیت بدنی خوب باشد و فشار وارده بر پشت و گردن را کاهش دهد. کارمندان می‌توانند از توزیع یکنواخت وزن و بالشتک‌های عمیق با کانتور برای حداکثر راحتی بهره ببرند. تنظیم ارتفاع بالابر تضمین می کند که می توانید از تناسب کامل برای میز خود لذت ببرید و پایه بادوام دارای چرخ هایی برای حرکت آسان است.

4 مزیت فضای اداری با پلان باز

 

صندلی اداری چرم 

این صندلی شیک برای دفتر مدیر ایده آل است! با طراحی متمایز چرمی با پشتی بالایی، این یکی دیگر از صندلی های اداری مورد تایید کایروپراکتیک است که سبک و عملکردی را ارائه می دهد. صندلی اداری دارای قسمت پشتی سر زاویه دار یکپارچه برای حمایت از سر و گردن و همچنین یک مجسمه پشتی ارگونومیک برای حمایت کمر است. این صندلی مدیریتی همچنین دارای یک کیسه هوای بادی در قسمت پشتی است تا صندلی را با بدن شما تنظیم کند. به سادگی روی صندلی بنشینید و قبل از کاهش باد به سطح راحتی خود باد کنید.

 

صندلی اپراتور

جای تعجب نیست که صندلی اپراتور یکی از محبوب ترین صندلی های اداری ما است. ایده آل برای کاربران کامپیوتر، پشتی محکم از وضعیت بدن پشتیبانی می کند و تسکین می دهد در حالی که صندلی آبشاری برای حداکثر راحتی طراحی شده است. این یک صندلی مقاوم و انعطاف پذیر است که در مجموعه ای از رنگ ها متناسب با تمام سبک های اداری است. این مدل همچنین دارای صندلی بالابر گازی تست شده با TUV و BIFMA است تا ارتفاع صندلی را متناسب با کاربر تنظیم کند.

 

 

همانطور که از این لیست می بینید، صندلی های متعددی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید که به بهبود وضعیت بدن شما کمک می کند. در طول روزهای کاری، داشتن درد در سرتاسر بدن می تواند حواس شما را پرت کند، همین امروز از مبلمان اداری گلدچوب خرید کنید تا این دردها از بین بروند.

انواع میز کامپیوتر جدید و زیبا 2022

دیدگاهتان را بنویسید