صداهای ناخواسته در یک فضای اداری می تواند بر بهره وری تأثیر بگذارد. این موضوع به ویژه زمانی تشدید می شود که کارمندان روی کارهای پیچیده کار می کنند. حتی کوچکترین صدای محیط می تواند توجه را از کار در حال انجام منحرف کند و باعث شود کارمندان کارایی کمتری انجام دهند. آکوستیک خوب دفتر می تواند نویز حواس پرتی را کاهش دهد. این کار محیط مناسبی را برای کارمندان برای انجام وظایف خود فراهم می کند. پانل‌های اداری آکوستیک می‌توانند به رفع حواس‌پرتی سر و صدا کمک کنند و بهره‌وری را بهبود بخشند. پانل های آکوستیک معلق و پانل های آکوستیک دیواری دو راه حل عالی هستند. هر دو بافر صدا موثر هستند.

حریم خصوصی

حریم خصوصی صوتی و بصری بخش مهمی از هر برنامه ریزی فضای اداری است. در واقع، فقدان حریم خصوصی و سطوح بالای سر و صدا از رایج ترین شکایاتی است که کارمندان از محل کار خود دارند. گزینه های ساده زیادی برای بهبود صدا در دفتر شما وجود دارد. به عنوان مثال، صندلی های آکوستیک پشت بلند راه حلی نوآورانه برای ایجاد یک فضای خصوصی است. همچنین این کار نیازی به نصب پارتیشن اداری ندارد. مبل‌های آکوستیک پشت بلند و کاناپه‌های اجتماعات مبلمان اداری تجاری عالی هستند که حریم خصوصی را بهبود می‌بخشند. این احتمال سربار بودن یا ایجاد مزاحمت برای سایر همکاران را کاهش می دهد. مبل های اداری آکوستیک یک راه حل سازگار است که می تواند تقریبا در هر محیط کاری مناسب باشد.

غرفه‌ها و پادهای آکوستیک اداری معمولاً مجهز به نقاط شارژ و پورت‌های USB هستند. این امکان کار بدون وقفه را برای کارمندان شما فراهم می کند. غرفه ها و غلاف های آکوستیک را می توان به راحتی جدا کرد و دوباره در مکان های مختلف نصب کرد. این باعث می شود آنها برای فضاهای کاری پویا، دفاتر مشترک و فضاهای کاری مناسب باشند.

انواع میز کامپیوتر سایز کوچک و جمع و جور

غلاف های اداری و غلاف های نشستن  مبل  می توانند فضای بیشتری را اشغال کنند، اما فضای کاری کاملا بسته ایجاد می کنند. غلاف های آکوستیک انعطاف پذیری را فراهم می کنند و اکثر آنها می توانند تا شش نفر را در خود جای دهند.

 

تندرستی

صدا نقش مهمی در رفاه کارکنان دارد. به اندازه صندلی و میز اداری در برنامه ریزی فضای اداری شما نیاز به توجه دارد. سر و صدا می تواند منجر به خواب آلودگی و خمیدگی شود که تأثیر مستقیمی بر وضعیت بدن دارد. سر و صدای زیاد در محل کار می تواند باعث سردرد و میگرن شود. بنابراین ارائه مبلمان اداری آکوستیک مناسب روزهای مریضی کارکنان ناشی از مشکلات صدا را کاهش می دهد. یک مطالعه اخیر نشان داد که شرکت کنندگانی که در یک محیط پر سر و صدا کار می کردند بیشتر خسته بودند و اطلاعات کمتری را حفظ کردند. فضاهایی با تمرکز بر آکوستیک اداری منجر به کار کارآمدتر شدند.

 

تمرکز

وقتی سر و صدای کمتری در محیط وجود دارد، کارمندان می توانند بدون حواس پرتی بیرونی روی کارهای روزانه خود تمرکز کنند. پانل های ایستاده آزاد یکی از محبوب ترین مبلمان اداری شرکت ها هستند که آلودگی صوتی را در دفتر کاهش می دهند. آنها همچنین زمانی ایده آل هستند که نصب پانل های دیواری امکان پذیر نباشد.

 

زیبایی

مبلمان اداری آکوستیک نیز می تواند یک ویژگی بصری عالی باشد. جدا از کاهش صدای اضافی، پنل های اداری آکوستیک، سبک و زیبایی را به فضای اداری می بخشد. پانل های دیواری آکوستیک سه بعدی یک ویژگی بافتی فوق العاده برای هر فضای داخلی ایجاد می کند. این علاوه بر افزایش آکوستیک اداری است. پانل های آکوستیک تزئینی نه تنها صدا را بهبود می بخشد، بلکه حس هنری را افزایش می دهد. آنها می توانند به تولید و تحریک ایده ها کمک کنند.

9 ایده سازماندهی کشوی میز برای یک فضای کاری مولد

 

مبلمان اداری گلدچوب

صدا یکی از مهمترین ملاحظات هنگام برنامه ریزی فضای اداری است. استفاده از مبلمان آکوستیک یک راه حل ساده و کاربردی است که کارکنان را قادر می سازد حریم خصوصی بیشتری داشته باشند. اگر می خواهید با یکی از کارشناسان ما در مورد الزامات آکوستیک اداری خود صحبت کنید، با ما تماس بگیرید 02191305123

دیدگاهتان را بنویسید