داشتن مبلمان آزمایشگاهی مناسب یک عامل حیاتی در هر محیط آزمایشگاهی است. این به این دلیل است که مبلمان مناسب ایمنی، کارایی و بهره وری را افزایش می دهد. با این حال، تجهیز آزمایشگاه شما به وسایل مناسب در نوع خود بی نظیر است. برای جلوگیری از خطرات احتمالی باید در مورد مبلمان مناسب تحقیق کنید، با کارشناسان مشورت کنید و آزمایشگاه را سازماندهی کنید. در این پست پنج موردی که در انتخاب وسایل آزمایشگاهی باید رعایت کنید را گردآوری کرده ایم.

نوع آزمایشگاه

آزمایشگاه ها بسته به اندازه، عملکرد و خطر متفاوت هستند. برای این موضوع، مبلمان، نیمکت ها، کتابخانه ها و خطرات نیز متفاوت خواهد بود. نمونه هایی از آزمایشگاه های استاندارد عبارتند از آزمایشگاه های پزشکی، آموزشی، تحلیلی، تحقیق و توسعه. دانستن اندازه و عملکرد آزمایشگاه به شما کمک می کند مبلمان مناسب را انتخاب کنید.

طراحی آزمایشگاه

آزمایشگاه‌ها برای تسهیل کار و به حداقل رساندن اختلالات و حوادث طراحی شده‌اند. علاوه بر این، اکثر طرح ها امکان دسترسی آسان به دستگاه های آزمایشگاهی و همچنین نگهداری آسان را فراهم می کنند. علاوه بر این، چیدمان آزمایشگاه نیز امکان جابجایی آسان را فراهم می‌کند. در نتیجه، انتخاب مبلمان شما باید مکمل طراحی آزمایشگاه شما باشد. به عنوان مثال، صندلی های آزمایشگاهی برای کار آسان باید با ارتفاع نیمکت هم قافیه باشند. 

بودجه ی شما

مانند هر خرید دیگری، قیمت یک عامل مهم در انتخاب مبلمان آزمایشگاهی است. و به همان اندازه که قیمت نگران کننده است، باید مبلمان مقرون به صرفه را انتخاب کنید اما استاندارد بالایی داشته باشد. 

تطبیق پذیری

از آزمایشگاه ها نه تنها برای آزمایش ها استفاده می شود بلکه برای انجام کارهای دیگر نیز استفاده می شود. برای مثال می توان از آزمایشگاه ها برای برگزاری جلسات و ارائه یافته های پژوهشی استفاده کرد. در این صورت، شما باید مبلمان آزمایشگاهی بسیار انعطاف پذیری را خریداری کنید که می تواند اهداف مختلفی را انجام دهد. 

کیفیت

مانند هر محصول دیگری، مبلمان آزمایشگاهی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. مبلمان باکیفیت می‌توانند عمر طولانی داشته باشند، نگهداری آن آسان است و راحتی لازم را فراهم می‌کند. بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که مبلمان ساخته شده از مواد با کیفیت را انتخاب می کنید.

گلدچوب را برای نیازهای طراحی و مبلمان پزشکی خود انتخاب کنید

آیا آماده طراحی مجدد دفتر خود برای به حداکثر رساندن بهره وری و تفکر خلاق هستید؟ گلدچوب می تواند به شما در طراحی و نصب طرح های عالی برای کسب و کارتان کمک کند. ما یک ارائه دهنده مبلمان اداری، آموزشی، پزشکی و مهمان نوازی پیشرو با خدمات طراحی و نصب با کیفیت بالا برای هر سبک یا مقیاسی هستیم.  اگر آماده شروع طراحی دفتر خود هستید، به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید یا با شماره 02191305123 تماس بگیرید. 

دیدگاهتان را بنویسید