استفاده از طرح های سنتی برای ایجاد فضایی آرام در رستوران ها ماندگار است. در مقابل، مبلمان رستوران با طراحی مدرن به سرعت به یک سبک طراحی محبوب تبدیل شده است. در اینجا چند نکته مفید برای کمک به شما در طراحی رستوران خود با مبلمان مدرن آورده شده است.

طراحی فضای رستوران با مبلمان مدرن

علاوه بر ایجاد یک چیدمان صندلی، انتخاب دقیق مبلمان مدرن برای تجربه غذاخوری عالی برای مهمانان شما ضروری است.

شکل مبلمان رستوران

شکل مبلمان رستوران شما، محیط، راحتی و استفاده از فضا را تعیین می کند. به عنوان مثال، میزهای گرد می توانند مهمانان بیشتری را در خود جای دهند و آنها را به جای میزهای مربعی کارآمد فضا، تعاملی کنند. علاوه بر این، از شما می خواهد که بین سودآوری و راحتی مهمانان خود تعادل ایجاد کنید.

اندازه مبلمان رستوران

هنگام طراحی رستوران خود با مبلمان مدرن، اندازه میز رستوران خود را در نظر بگیرید. همچنین باید از فضای کافی برای ظروف، کارت های منو، کارد و چنگال و موارد دیگر برای هر مهمان اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این، اندازه میز به نوع رستوران شما بستگی دارد. به عنوان مثال، رستوران هایی با چندین منوی غذا به فضای بیشتری نسبت به خدمات نوع غذا نیاز دارند. به طور کلی، اندازه میز باید حدود 60 تا 75 سانتی مربع برای هر مشتری باشد.

قابلیت تمیز کردن

 تمیزی و قابلیت نگهداری را در نظر بگیرید. علیرغم اینکه وسایل شما چقدر جذاب به نظر می رسند، نظافت طرح های پیچیده روی صندلی های رستوران با نقش های کنده کاری شده چالش برانگیز است. به همین ترتیب، اثاثه یا پارچه های موجود در مبلمان مستعد لک هستند. 

راحتی

هنگام طراحی مبلمان خود با مبلمان رستوران، روی ارائه یک صندلی دنج به مهمانان خود تمرکز کنید. اگرچه صندلی های رستوران با صندلی بار یا بازو ممکن است فضای بیشتری را اشغال کنند، اما می توانند راحت تر باشند.

نتیجه

اجرای یک طراحی مدرن برای رستوران شما بستگی به مدل کسب و کار، دیدگاه و نوع تجربه غذاخوری شما دارد. همچنین، میز و صندلی مدرن رستوران سازگار است و به ایجاد فضایی دلپذیر و مینیمال کمک می کند. با توجه به این نکات، می توانید پس از طراحی رستوران خود، یک کسب و کار رستورانی سودآور ایجاد کنید. 

گلدچوب همراه همیشگی شما

دیدگاهتان را بنویسید