هر محل کار به مجموعه ای از راه حل های ذخیره سازی نیاز دارد. فرقی نمی‌کند که در یک فروشگاه خرده‌فروشی، فضای اداری یا انبار کار می‌کنید، هر محیطی به منظور تمیز، مرتب و ایمن نگه‌داشتن وسایل، سطح مشخصی از فضا، کتابخانه اداری را می‌طلبد.

هنگام خرید فایلینگ یا کتابخانه اداری، مهم است که اطمینان حاصل کنید که انواع مناسب را برای نیازهای خود خریداری می کنید. به نظر می رسد که گزینه های شما فقط محدود به بایگانی کردن است، اما انواع مختلفی از کتابخانه های مختلف در بازار وجود دارد که مطابق با نیازهای هر فرد باشد.

در این راهنما، ما موارد زیر را پوشش خواهیم داد:

 • 5 نکته برتر ما برای خرید کتابخانه اداری
 • هنگام خرید کتابخانه اداری چه نکاتی را باید در نظر گرفت
 • راه حل های مختلف ذخیره سازی اداری
 • از کجا برای خرید کتابخانه اقدام کنیم

پنج نکته برتر ما برای خرید کتابخانه اداری

این راهنمای خرید کتابخانه اداری به جزئیات زیادی در مورد مزایای مختلف انواع فضای ذخیره سازی در دسترس شما می پردازد، بنابراین اگر راهنمای دقیق تری در مورد خرید می خواهید، به خواندن ادامه دهید.

با این حال، اگر فقط به دنبال نکاتی سریع در مورد آنچه باید بگردید و عجله دارید، پنج نکته برتر ما را برای خرید کتابخانه اداری بررسی کنید و اشتباه نخواهید کرد!

 • در نظر بگیرید که دفتر شما چقدر فضا دارد
 • در مورد آنچه که باید بایگانی فکر کنید
 • برای یافتن محصول مورد علاقه خود به ویژگی های مختلف نگاهی بیاندازید
 • برای خود بودجه تعیین کنید
 • همیشه حریم خصوصی و امنیت را در نظر بگیرید

هنگام خرید کتابخانه اداری چه نکاتی را باید در نظر گرفت

هر دفتری هدف و الزامات منحصر به فرد خود را دارد، بنابراین هنگام تلاش برای یافتن راه حل های بایگانی کردن چندین چیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید: در چه صنعتی کار می کنید؟ رویه های کاری کارکنان شما چیست؟ پاسخ به این سؤالات می‌تواند به شما کمک کند تا به چه مقدار فضای بایگانی نیاز داشته باشید، و همچنین انواع فضای ذخیره‌سازی که برای شما مناسب است، مانند کتابخانه های بایگانی چند کشو برای شرکت‌های دارای کاغذهای حجم زیاد

بسته به اینکه برای یک دفتر کار حرفه ای بزرگ یا یک دفتر خانگی کوچک خریداری می کنید، نوع کابینت های بایگانی مورد نیاز شما نیز می تواند متفاوت باشد. با توجه به اینکه امروزه بسیاری از ما از خانه کار می کنیم، یافتن ایده های مناسب برای بایگانی برای اتاق های کوچک و دفاتر خانگی بیش از همیشه مهم است. قفسه‌بندی باز و کمدهای بایگانی چوبی به جای کابینت‌های فلزی، چند ایده کوچک برای بایگانی کردن هستند که می‌توانند به غیررسمی‌تر و جذاب‌تر جلوه دادن یک دفتر کار خانگی کمک کنند.

چقدر فضا دارید؟

به خاطر داشته باشید که باید راه حل های ذخیره سازی خود را با مقدار فضای موجود مطابقت دهید. برای اطمینان از اینکه همه می توانند به راحتی در اطراف راه بروند (و به دلایل بهداشتی و ایمنی!) حفظ فضای کف تا حد ممکن در دسترس است. ممکن است متوجه شوید که پس از قرار دادن میز اداری و صندلی اداری، فضای کف به حداقل می رسد، بنابراین شما به یک راه حل خوب برای این امر نیاز خواهید داشت – کمدهایی هستند که به سمت بیرون باز نمی شوند، بنابراین برای قرار دادن در فضاهای محدودتر عالی هستند.

می‌توانید برای به حداکثر رساندن فضای کف، پایه‌های زیر میز را در نظر بگیرید یا اگر ترجیح می‌دهید تعداد راه‌حل‌های بایگانی فردی را در یک اتاق کاهش دهید، کمدهای ذخیره‌سازی لپ‌تاپ را انتخاب کنید.

اتاق هیئت مدیره لابی دفتر مدیریت بخش خلاق انبار بخش فناوری اطلاعات اتاق استراحت
 • کریدنزاس و بوفه
 • کابینت های نمایش
 • سالم کلید
 • پایه های کشو
 • کابینت های بایگانی
 • پلانچست ها
 • ذخیره سازی مدولار
 • قفسه بندی
 • آرشیو کردن
 • ذخیره سازی لپ تاپ
 • کمدها

آیا دفتر شما سبک خاصی دارد؟

همچنین خوب است به خاطر داشته باشید که زیبایی دفتر شما چیست، بنابراین می‌توانید مبلمان شیک‌تر و مینیمال‌تر یا مبلمان صنعتی بزرگ‌تر را متناسب با ظاهر و احساس فضای کاری خود انتخاب کنید.

برای دفاتر خلاقانه و با پلان باز، ذخیره سازی مدولار یکی از محبوب ترین گزینه ها است زیرا می توانید موارد را نمایش دهید و همچنین پرونده ها و تجهیزات را در محفظه های بسته اختیاری پنهان کنید. کابینت‌های مدولار نیز واقعاً به راحتی قابل تغییر هستند و ماژول‌های بسته و باز را جابه‌جا می‌کنند تا زمانی که روح خلاق شما را می‌گیرد، ظاهر جدیدی ایجاد کنید. از طرف دیگر، ذخیره سازی فولاد و فلز برای یک دفتر صنعتی تر مناسب است، به ویژه در برابر بتن، فولاد و رنگ سیاه.

با افزایش کارکردهای گرم و انعطاف‌پذیر، پایه‌های سیار برای دفاتر مدرنی که وسایل شخصی نمی‌توانند همیشه در یک مکان باقی بمانند، ایده‌آل هستند.

کتابخانه های ترکیبی یک انتخاب عالی برای دفاتر خانگی هستند، جایی که شما به یک راه حل بایگانی موثر نیاز دارید که به عنوان یک نمایشگر خوب برای جلوه های شخصی عمل می کند تا دفتر خانه شما احساس شخصی تر کند. این‌ها در طیف وسیعی از رنگ‌ها و روکش‌ها هستند، با رنگ‌های ماهاگونی و گردویی پررنگ، ظاهری اجرایی به دفتر خانه شما می‌بخشد. این همچنین یک گزینه عالی برای ذخیره سازی اداری ارزان است زیرا به عنوان نمایشگر و ذخیره سازی دو برابر می شود.

آیا به فضای ذخیره سازی خود برای ایمن بودن نیاز دارید؟

هنگامی که دفتر خالی است، تجهیزات اداری خود را به طور مرتب و ایمن در کنار خود قرار دهید، می تواند برای برخی از سازمان ها، به ویژه سازمان هایی که تحت دستورالعمل های سختگیرانه GDPR کار می کنند، اولویت اصلی باشد. گزینه‌های مختلفی برای سطح امنیت مورد نیاز شما وجود دارد: کابینت‌های ذخیره‌سازی اداری مانند فضای ذخیره‌سازی زیر میز برای هر کارمندی برای نگهداری تجهیزاتشان ایده‌آل هستند، در حالی که یک کمد بزرگ اداری یا کمد ذخیره‌سازی لپ‌تاپ نیز برای مدیران اداری ایده‌آل است که بتوانند آن‌ها را پیگیری کنند.

برخی از دفاتر باید طیف وسیعی از کلیدها را به صورت ایمن نگهداری کنند، که برای آنها یک گاوصندوق ذخیره کلید راه حل ایده آل برای ذخیره سازی است. همچنین طیف وسیعی از گاوصندوق ها و کمدهای بایگانی مقاوم در برابر آتش وجود دارد که کابینت های ذخیره سازی ایده آلی برای آرامش خاطر هستند.

بودجه شما برای راه حل های بایگانی کردن چقدر است؟

زمانی که به دنبال تجهیز دفتر خود هستید، توجه به هزینه های راه حل های ذخیره سازی دفتر شما بسیار مهم است. مبلمان اداری گلدچوب طیف وسیعی از گزینه های ذخیره سازی را برای هر بودجه ارائه می دهد. یک قانون کلی خوب این است که حجم فضای ذخیره سازی را که خریداری می کنید با سطح فضای میز که در اختیار دارید مطابقت دهید، زیرا معمولاً کارمندان شما به اندازه فضای میز به فضای ذخیره سازی نیاز دارند.

راه حل های مختلف ذخیره سازی اداری

اگر هنوز مطمئن نیستید که محل کار شما به چه فضایی برای بایگانی کردن نیاز دارد، در اینجا راه حل های مختلفی برای ذخیره سازی دفتر کار ارائه شده است.

کمد اداری

ما طیف گسترده ای از کمدهای اداری داریم که با اهداف و نیازهای مختلف مطابقت دارند. از کمدهای جادار دو درب و تغییرات درب کشویی با صرفه جویی در فضا گرفته تا واحدهای تخصصی مانند کمدهای کمک های اولیه  تنوع بسیار زیادی از کمدهای با کیفیت بالا موجود است.

کمدهای دو درب ما برای دور نگه داشتن پوشه ها و تجهیزات اداری متفرقه مناسب هستند، که می تواند به یک دفتر کمک کند مرتب تر و ساده تر به نظر برسد. کمدهای باریک ما نیز همین عملکرد را انجام می دهند – فقط در یک نسخه باریک تر! به لطف طراحی هوشمندانه و به حداکثر رساندن ابعاد ساختار آنها، شما می توانید با خیال راحت و ایمن طیف وسیعی از اقلام را در حالی که کسری از فضای ارزشمند کف و دیوار را اشغال می کنید، ذخیره کنید.

کتابخانه های بایگانی

یکی از پرکاربردترین سیستم‌های ذخیره‌سازی، کمدهای بایگانی است – این واحدهای ذخیره‌سازی می‌توانند عملکردهای زیادی را انجام دهند که عملکرد روزمره دفتر شما را بهبود می‌بخشد. از مزایای کابینت بایگانی می توان به توانایی آن در نگهداری مقادیر زیادی فایل بدون اشغال فضای بیش از حد کف و همچنین امکان دسته بندی و ذخیره فایل ها یا پوشه ها به کارمندان اشاره کرد. این کار بازیابی اطلاعات را برای کارکنان آسان تر می کند و بهره وری را افزایش می دهد.

ذخیره سازی زیر میز

کمدهای ذخیره‌سازی زیر میز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به خوبی در زیر میز اداری قرار می‌گیرند، با اضافه شدن چرخ‌ها، به این معنی که می‌توان آن‌ها را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل کرد.

کمدها

کمدهای اداری که برای محیط‌های خرده‌فروشی، تجاری و آموزشی ایده‌آل هستند، راهی عالی برای نگهداری وسایل شخصی و نگهداری امن اموال اداری مانند لپ‌تاپ‌ها هستند. کمدها به ایفای نقش اساسی در تضمین حریم خصوصی و امنیت کارکنان اداری و وسایل شخصی آنها کمک می‌کنند و همچنین به آنها اجازه می‌دهند میزهای خود را شفاف‌تر نگه دارند تا بهره‌وری را بهبود بخشند.

از میان مجموعه‌ای از رنگ‌های مختلف متناسب با محیط خود، از رنگ‌های روشن و پررنگ گرفته تا رنگ‌های بی‌صدا، و همچنین کمدهای مشبک ایده‌آل برای سایت‌های ساختمانی و دفاتر امروزی انتخاب کنید.

اگر یک تامین کننده مبلمان اداری می خواهید که به آن اعتماد کنید، همین امروز از گلدچوب خرید کنید. اگر هنوز برای تصمیم‌گیری بهترین راه‌حل ذخیره‌سازی برای فضای کاری شما به کمک نیاز دارید، دریغ نکنید با یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما به شماره 02191305123 تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید