وقتی فضای کوچکی برای استفاده به عنوان دفتر دارید، دانستن اینکه کدام مبلمان اداری به بهترین وجه مناسب اتاق است، دشوار است. به همین دلیل است که دفتر مبلمان گلدچوب وبلاگی نوشته است تا به شما کمک کند بهترین شکل میز اداری را برای فضای کاری خود پیدا کنید. انتخاب میز مناسب باعث بهبود راحتی و همچنین افزایش بهره وری و کارایی می شود. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید کدام میز برای دفتر کار شما مناسب تر است…

میز اداری قابل تنظیم ارتفاع

میزهای قابل تنظیم ارتفاع همراهی عالی برای هر دفتر و انقلابی برای صرفه جویی در فضا هستند. داشتن یک  میز قابل تنظیم ارتفاع  به این معنی است که می توانید بین میزهای نشسته و ایستاده حرکت کنید، که یک ویژگی طراحی فوق العاده است که در آن فضا محدود است. به صورت دستی یا برقی موجود است که می توانید به سرعت میز را متناسب با کارمندان و فضای خود تنظیم کنید.  

میز کامپیوتر گوشه ای

اگر تا به حال یک میز کامپیوتر پر از تطبیق پذیری وجود داشته باشد، پس باید میز گوشه ای باشد. با گزینه های بسیار زیادی که در دسترس است، می توانید یک میز مستقل یا یک میز با فضای ذخیره سازی یکپارچه را انتخاب کنید، به این ترتیب می توانید فضای خود را ساده کنید و مساحت سطح خود را با یک  میز کامپیوتر گوشه ای دو برابر کنید. ما این میزها را دوست داریم زیرا نسبت به طرح‌های معمولی مزاحم کمتری دارند و همسطح به دیوار می‌نشینند و به شما این امکان را می‌دهند که به بقیه اتاق‌های کار خود با سایر وسایل ضروری سبک دهید.

میز کامپیوتر شیشه ای

عملی بله، خسته کننده نه! ما می دانیم که میز کامپیوتر در درجه اول برای خدمت به هدفی وجود دارد، اما این بدان معنا نیست که باید کسل کننده باشد، و میز  کامپیوتر شیشه ای  چیزی جز این نیست. به عنوان یک پیچ و تاب معاصر در طراحی کلاسیک، متوجه می‌شویم که میز شیشه‌ای به‌ویژه برای فضاهای کوچک‌تر مفید است، زیرا بر خلاف مبلمان تیره‌ای که بر اتاق حاکم است، ناحیه را روشن می‌کند و حسی از نور ایجاد می‌کند. داشتن یک میز شیشه ای، فوکوس را از ایستگاه کاری حذف می کند و به شما امکان می دهد چشم و ذهن را در جای دیگری از اتاق متمرکز کنید.

میز کامپیوتر سیار

در حال حاضر، این یک خلاقیت نابغه است. شما در مورد وعده های غذایی روی چرخ شنیده اید، خوب اینجا دفتر شما روی چرخ است! یک میز کامپیوتر سیار که برای میز کاری در اطراف خانه شما یا جاهایی که فضا کم است، ایده آل است، همه چیزهایی را که برای یک ایستگاه کاری مولد نیاز دارید را فراهم می کند که می تواند به راحتی از مکانی به مکان دیگر منتقل شود. با هر تعداد یا به تعداد کم گزینه هایی برای ذخیره سازی موجود است، می توانید قفسه بندی ساده یا کابینت ها و کشوهای توکار داشته باشید، این به شما بستگی دارد.

میز لپ تاپ

اگر فضای لازم برای لپ‌تاپ تمام چیزی است که نیاز دارید،  میز لپ‌تاپ  ما درست در دستان شما قرار دارد، اما فقط به این دلیل که آنها جمع و جور هستند، به این معنی نیست که کمتر کاربردی هستند. میزهای لپ‌تاپ ما راه‌حل‌های شیک را در طیف وسیعی از طرح‌ها ارائه می‌دهند، از ظاهر بسیار جذاب یکپارچه سازی با سیستم عامل گرفته تا آخرین روند صنعتی، ما حتی  میزهای دیواری  هم داریم، بنابراین اگر کوچک بودن اولویت شماست، این میزها برای شما مناسب هستند.

میزهای تاشو

با انتخاب فوق العاده ای از میزهای تاشو در دسترس، تبدیل یک فضای باز به یک منطقه جلسه هرگز آسان تر نبوده است.  میزهای تاشو  نه تنها خوب به نظر می رسند، بلکه بسیار مستحکم نیز هستند، پس زمانی که می خواهید دوباره فضای کف را به دست آورید، به سادگی آن ها را تا کنید یا با  میزهای شیب دار ما، 90 درجه به بالا برگردانید، که برای نگهداری به طور مرتب و تمیز مناسب است.

در مبلمان اداری آنلاین، ما در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. اگر می خواهید لوازم اداری باکیفیت که بتوانید به آنها اعتماد کنید خرید کنید، همین امروز از فروشگاه ما خرید کنید !

دیدگاهتان را بنویسید