صندلی اداری مدل صدفی به شکل گردان و ثابت تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. صندلی صدفی گردان کاربرد بیشتری در نوع کارمندی و برای کار با کامپیوتر دارد؛ صندلی صدفی ثابت در نوع انتظار و رستورانی یا آشپزخانه و اپن تولید و عرضه می گردد. صندلی صدفی با دسته و بدون دسته ، با تشک و بدون تشک ، ساخته شده و با اختلاف در قیمت به فروش می رسد.

قیمت صندلی اداری مدل صدفی

قیمت بروز و مناسب صندلی صدفی را در سایت گلد چوب در قسمت های مربوطه همچون صندلی انتظار و صندلی رستورانی قابل جستجو می باشد. کیفیت صندلی نسبت به شرکت سازنده و متریال مورد استفاده نیز متغیر است؛ ما در گلد چوب محصولات با کیفیت و با ضمانت ارائه داده و قیمت ها در مناسب ترین حالت نسبت به سایر فروشگاه ها قرار دارد.

بدنه صندلی مدل صدفی عموماً از پلاستیک می باشد، که می تواند با تشک و پشتی چرم و یا پارچه در رنگ های متنوع تولید گردد. صندلی صدفی با پایه فلزی ، چوبی و پلاستیکی نیز تولید شده و نوع چوبی آن قیمت ارزان تری داشته و همچنین صندلی صدفی بادسته و بدون نیز مورد سفارش مشتریان قرار می گیرد که در صورت موجود بودن در انبار ظرف 3 روز کاری تحویل داده می شود؛ و در صورت عدم موجودی در کمتر از 5 روز کاری آماده و ارسال می گردد.