نشستن طولانی مدت در یک حالت ثابت و پشت کامپیوتر، توانایی وارد کردن صدمات زیاد و جبران ناپذیری روی فیزیک بدنی انسان دارد. خرید صندلی گیمینگ بهترین راه حل برای جلوگیری از صدمات بدنی می باشد.

گیمرها و کاربران ثابت کامپیوترها از جمله افرادی هستند که در معرض همین عوارض ثابت نشستن روی صندلی هستند. از این رو بهترین راه برای جلوگیری ازین صدمات تهیه تجهیزات ارگونومیگ و مناسبی است که از کمر و تیکه گاه به درستی محافظت کنند.

صندلی‌ها یکی از این تجهیزات هستند. صندلی‌های مناسب استفاده از کامپیوتر در انواع مختلفی تولید می‎‌شوند. یکی از بهترین این محصولات، صندلی‌ گیمینگ است. در ادامه قصد داریم به بررسی این ابزار و مولفه‌های حائز اهمیت در خرید آن پرداخته و سپس بهترین مدل‌برای خرید صندلی گیمینگ بازار را به شما معرفی کنیم.

مزایای خرید صندلی گیمینگ

مزایای صندلی استاندارد آسیب‌های ناشی از صندلی غیراستاندارد
جلوگیری از احساس درد و خستگی مفرط ایجاد گودی کمر و آسیب به ستون فقرات
جلوگیری از ایجاد مشکل در ناحیه گردن، کمر و پا ایجاد درد در ناحیه پا
افزایش بهره وری و کارایی آسیب به مهره‌های کمر و گردن

دلایل خرید صندلی گیمینگ

اگرشما یکی از علاقمندان سرسخت بازی های ویدیویی و یا اصطلاحاً یک گیمر هستید و یا ساعات زیادی را پشت رایانه می گذارنید و ساعت‌های طولانی را به طور پیوسته در مقابل صفحه نمایش خود سپری می کنید

اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی‌های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قایل‌اید، صندلی های گیمینگ G900 انتخاب ایده‌آل شماست. این صندلی در اولین نگاه شما را مجذوب ظاهر لاکچری خود می‌نماید. محصولات این شرکت بر مبنای اصول ارگونومیک طراحی شده است.

توجه داشته باشید تا این محصول بهترین عملکرد را به شما ارایه دهد. این صندلی با قابلیت تنظیم اجزاء اصلی، تاثیر به سزایی در بهبود ضریب ایمنی و سلامتی، و نیز احساس رضایت‌مندی شما خواهد داشت و به شما اجازه میدهد تا بدون احساس ناراحتی و خستگی، ساعت های زیادی را صرف بهبود مهارت‌های خود نمایید.

چرا خرید صندلی گیمینگ G900

جنس روکش‌های صندلی‌

روکش صندلی کامپیوتر باید از نشستن روی آن احساس راحتی کند و همچنین باید از مواد قابل تنفس ساخته شده باشد. این مزیت باعث می شود کف صندلی بعد از چند ساعت نشستن گرم نشود و احساس ناراحتی کنید. در حال حاضر ، اکثر مارک های معتبر از چرم مصنوعی در تولید روکش صندلی استفاده می کنند که ممکن است برای صندلی های رایانه مناسب باشد.

تنظیم راحت و کارآمد

این صندلی یکی از تنظیم پذیرترین و منعطف ترین محصولات موجود در بازار است که تجربه ای شگفت انگیز را برای شما به ارمغان می آورد.

پایه ای مستحک

صندلی گیمینگ G900 بر پایه یک اسکلت مستحکم فولادی طراحی شده که دوام و ثبات آن را تامین نموده است.

مناسب برای قد و وزن های متفاوت

صندلی گیمینگ G900 از همه افراد با هر قد و وزن و خصوصیات بدنی، پشتیبانی میکند.

دسته هایی استثنایی

دسته های این صندلی با داشتن قابلیت تنظیم به هر کاربر اجازه میدهد تا به وضعیت دلخواه خود دست یابد.

خدمات پس از فروش و گارانتی محصول

این محصول به مدت سه سال دارای گارانتی می باشد.

با خرید صندلی گیمینگ G900 و خرید صندلی گیمینگ G910 می توانید بهترین صندلی گیمینگ را بهتر از قیمت صندلی گیمینگ دیجی کالا و همچنین سایت لیون کامپیوتر صندلی گیمینگ تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید