لیست قیمت صندلی انتظار در قسمت صندلی انتظار سایت گلد چوب قابل مشاهده است. تنوع در صندلی های انتظار از نظر جنس متریال بکار رفته ، تعداد ظرفیت صندلی ، رنگ صندلی و نکاتی دیگر وجود دارد که اختلاف قیمتی ایجاد می نماید. تمامی توضیحات نکات فنی به همراه قیمت محصولات قابل مشاهده و مقایسه بوده و در نهایت سفارش داده می شود؛ تیم پشتیبان گلد چوب همواره در تمامی مراحل انتخاب و خرید محصولات و البته پشتیبانی پس از فروش کنار مشتریان عزیز خواهد بود.

مشاهده لیست قیمت صندلی انتظار

مشاهده لیست قیمت صندلی انتظار براحتی در سایت گلد چوب امکان پذیر پوده و از منوی انتخاب می توان محصول خود را سفارشی از نظر رنگ ، تعداد ظرفیت صندلی انتظار و همچنین رویه کوبی چرم ؛ خرید نمود. در برخی از انواع صندلی انتظار امکان رویه کوبی چرم بصورت دوتکه روی کفی و پشتی فراهم بوده و رنگ چرم می تواند همرنگ صندلی و یا متفاوت انتخاب گردد، که با هماهنگی پشتیبانی سایت به راحتی و سریعتر انجام می شود.

صندلی های انتظار پس از سفارش در صورت موجود بودن ظرف یک روز کاری و در صورت تولید ، حداکثر تا 5 روز کاری آماده می گردد؛ ارسال صندلی ها به ارزان ترین شیوه صورت می پذیرد و می توان بصورت منتاژ شده و یا منتاژ نشده برای سراسر کشور ارسال شود. قیمت انواع صندلی انتظار همانند سایر محصولات فروشگاه گلد چوب به قیمت کارخانه و گارانتی 36 ماهه عرضه می گردد؛ گلد چوب با نظارت کامل بر استاندارد های تولید اصالت کالا خریداری شده را ضمانت می نماید.