قیمت و فروش صندلی آموزشگاهی در سایت گلد چوب قابل مشاهده در طیف وسیعی از برند ، متریال مورد استفاده و مقایسه سایر ویژگی ها می باشد. قیمت ها در این فروشگاه آنلاین بروز بوده و در مواردی با تخفیف همراه است؛ لازم به ذکر است گلد چوب تمامی اجناس خود را به درب کارخانه و حتی در جشنواره ها به زیر قیمت کارخانه به فروش می رساند.

صندلی های آموزشی بایستی راحتی و دوام کافی جهت نشستن طولانی مدت را داشته باشند، مواد اولیه مورد استفاده و تکنولوژی ساخت دو عنصر مهم در این امر هستند که صندلی های موجود در سایت گلد چوب تولید شده توسط شرکت دارای نشان استاندارد و 36 ماه گارانتی پس از فروش می باشند.

انواع صندلی های محصلی یا آموزشگاهی از تک نفره تا پنج نفره بوده که تمایز آن ها می تواند دسته آموزشی باشد، در برخی موارد جنس دسته آموزشی از MDF و یا از پلاستیک فشرده است، برخی از مدل ها دارای سبد یا جاکتابی در زیر صندلی و در مواردی این صندلی ها با تشک چرمی و یا بدون تشک تولید و عرضه می گردند؛ گلد چوب جهت رفاه حال و احترام به سلیقه مشتریان محترم شرایطی مهیا نموده تا در هر مدلی از صندلی آموزشی امکان کم یا اضافه کردن هرکدام از این گزینه ها باشد.

لیست قیمت و فروش صندلی آموزشگاهی

لیست قیمت و فروش صندلی آموزشگاهی در قسمت صندلی محصلی بصورت بروز شده قابل مشاهده است. تنوع قیمت به لحاظ جنس متریال مورد استفاده و امکانات صندلی ها و برند سازنده آن می باشد، که با کلیک روی هر محصول امکان مشاهده و مقایسه ویژگی های فنی و ثبت سفارش آنلاین با پرداخت از طریق شبکه شاپرک و کارت های عضو شتاب فراهم می باشد. محصولات خریداری شده در سریعترین زمان آماده سازی و جهت ارسال بسته بندی ویژه می گردند.

مشتریان محترم با مراجعه به صفحه توضیحات هر محصول علاوه بر آشنایی با قیمت و مشخصات فنی آن، امکان انتخاب رنگ های متنوع صندلی پروفیلی را داشته و یا با تماس واحد پشتیبانی از سایر رنگ ها اطلاع پیدا نمایند. همکاران ما در بخش پشتیبانی فروش سایت هرگونه سؤال شما در خصوص محصولات و ارسال سفارشات را پاسخگو هستند.