چه یک دفتر موجود باشد که نیاز به تعمیر اساسی داشته باشد یا یک فضای اداری کوچک در خانه که به سرعت تبدیل به یک منطقه اداری مشخص شده باشد، ما اینجا هستیم تا با نکاتی در مورد نحوه بازسازی یک دفتر کوچکتر به شما کمک کنیم.

 

 

ارگونومی خود را به روز کنید

به روز رسانی دفتر شما یک فرصت فوق العاده برای ارزیابی مجدد مبلمان اداری فعلی و معرفی ارگونومی است. مبلمان ارگونومیک به گونه ای طراحی شده است که شما و کارکنانتان را در طول روز کاری، راحت نگه می دارد. این امر با استفاده از مبلمان و تجهیزات قابل تنظیمی که برای هر فرد قابل تنظیم است به دست می آید. صندلی های قابل تنظیم ارتفاع، پایه لپ تاپ، زیرپایی و تکیه گاه مچ تنها برخی از موارد موجود هستند.

 ثابت شده است که استفاده از مبلمان ارگونومیک باعث افزایش بهره وری کلی می شود، بنابراین کیفیت کار و سطح خروجی بالاتری را به همراه دارد.

 

راه حل های هوشمندانه ذخیره سازی فضا

چیزی که فضاهای شگفت انگیز به ما یاد داده است، این است که چگونه با ذخیره سازی هوشمند برتر باشیم. مسلماً یک فضای کوچک ممکن است با محدودیت‌های خاصی همراه باشد، اما وقتی صحبت از ایده‌های هوشمندانه ذخیره‌سازی به میان می‌آید، آسمان محدود است.

 از طاقچه ها استفاده کنید، قفسه های اضافی ایجاد کنید یا روی مبلمان سفارشی سرمایه گذاری کنید که از هر اینچ فضایی که دارید استفاده کنید.

 

سازمان نوآور

پس از ذخیره سازی، سازماندهی است. این برای کار در فضای کوچکتر حیاتی است. هر مورد، چه تجهیزات و چه کاغذبازی باید فضای مخصوص به خود را داشته باشد. همچنین ضروری است که کارکنان از فرآیندها و رویه هایی که در مورد ذخیره و بازیابی اقلام وجود دارد آگاه شوند. این می تواند به معنای بایگانی کردن اسناد کاغذی در یک فایلینگ و کتابخانه با برچسب مشخص، نگهداری لوازم التحریر در سبدهایی در یک واحد نمایشگر و به طور کلی به حداقل رساندن بهم ریختگی باشد. این نه تنها یک محیط آرام را برای کار فراهم می کند، بلکه تضمین می کند که همه می دانند در صورت نیاز به استفاده از وسایل، کجا نگهداری می شوند

 

انتخاب رنگ

اگر مقصر هستید که از رنگ در دفتر دور شوید، اکنون زمان آن است که ماگنولیا را کنار بگذارید و رنگ دیگری را در آغوش بگیرید. اما معرفی رنگ یک راه عالی برای روشن کردن دفتر به روش های مختلف است. رنگ‌ها حواس را بیدار می‌کنند و بهره‌وری را تحریک می‌کنند، بنابراین، مکانی شادتر برای کار ایجاد می‌کنند. برخی از ایده‌ها عبارتند از:

  • استفاده از رنگ‌های شرکتی برای یکپارچگی 
  • آبی برای ذهن – جایی که تمرکز و تحریک ذهنی برای حفظ بهره وری مورد نیاز است.
  • زرد برای احساسات – باعث شادی و خلاقیت می شود.
  • سبز برای تعادل – رنگی عالی برای ایجاد یک محیط آرام.

رنگ هایی که در دفتر کار باید از آنها دوری کرد عبارتند از:

  • قرمز – این نشان دهنده احساس فوریت است که می تواند باعث ایجاد احساس استرس در محیط نامناسب شود. رنگ قرمز برای محیط‌های فیزیکی و سخت‌تر مناسب‌تر است.
  • سفید – در حالی که تصور یک دفتر کار سفید شفاف دوست‌داشتنی و تازه به نظر می‌رسد، در واقعیت، می‌تواند بیش از حد بالینی و ناخوشایند باشد.

یکی دیگر از ایده های محبوب این است که برخی از آثار هنری را آویزان کنید، چه چاپ های مرتبط با صنعت، نقل قول ها، تصاویر یا فقط چیزی که از آن لذت می برید، در هر صورت، کمی سرگرم شوید و از افزودن کمی شخصیت به فضای خود نترسید.

 

افزایش  تهویه 

یک دفتر کوچک می تواند به زودی خفه شود، بنابراین تهویه کلیدی برای جلوگیری از رکود بعد از ظهر است. فوران منظم هوای تازه از یک پنجره باز راه حل ایده آلی است، اما اگر این همیشه امکان پذیر نیست، پس چرا با چند گیاه، سبزی به دفتر خود اضافه نکنید. آنها نه تنها زیبا هستند بلکه هوا را از شر سموم خلاص می کنند و در نتیجه هوای مطبوع تری را برای مطب ایجاد می کنند.

 

یک آینه به دیوار اضافه کنید

آینه ها نه تنها یک ترفند برای خانه هستند، بلکه روشی فوق العاده برای ایجاد توهم فضا هستند. آنها نور را منعکس می کنند و به دفتر شما حس بسیار روشن تری می دهند.

 

فضایی را که دوست دارید ایجاد کنید

و در نهایت، چه از خانه کار کنید و چه در دفتر کار، مهم است که فضایی را که دوست دارید ایجاد کنید. هیچ‌کس دیوارهای بی‌درخش و آشفتگی را نمی‌خواهد، بنابراین ترکیب کامل خود را بیابید، با فضای ذخیره‌سازی خود هوشمندانه عمل کنید، کمی رنگ معرفی کنید و زنده شدن فضای خود را تماشا کنید!

اینجا در دفتر گلدچوب، ما پر از توصیه های خوب هستیم، وبلاگ های دیگر ما را امروز بخوانید. یا برای خرید مبلمان اداری که می توانید به آن اعتماد کنید، از فروشگاه اینترنتی ما خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید