قیمت میز و صندلی کنفرانس با مراجعه به سایت گلدچوب بصورت بروز قابل مشاهده بوده و با برقراری تماس با واحد فروش نسبت به قیمت میز کنفرانس سفارشی اطلاعات لازم را کسب نمائید. میز کنفرانسی بصورت آماده ۶ نفره و با طول ۲ متر از جنس ورق ملامینه ضد خش در قیمت مربوطه داخل سایت موجود می باشد.

صندلی کنفرانسی مورد استفاده پشت میز کنفرانس با پایه ثابت و بدون چرخ بوده و در صورت نیاز به صندلی کنفرانسی چرخ دار از قسمت صندلی کارمندی مدل و برند مورد نظر را می توان انتخاب نمود. صندلی کارمندی با همان طرح مدیریتی و با ارتفاع پشتی کوتاهتر تولید می شود.

خرید و قیمت میز و صندلی کنفرانس

خرید و قیمت میز و صندلی کنفرانس در شرکت گلد چوب با تضمین قیمت و کیفیت محصول ارائه می گردد و میزهای کنفرانسی با بهترین متریال در کارگاه گلدچوب تولید می شود، صندلی های شرکتی موجود در سایت گلد چوب نیز دارای ۳۶ ماه ضمانت می باشند.

خرید آنلاین از طریق سایت به آسانی توسط درگاه پرداخت آنلاین انجام می گیرد؛ مشخصات فنی در قیمت مربوطه هر محصول قابل مشاهده و مقایسه است. همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی در زمان کاری هرگونه سؤال و ابهام مشتریان محترم را از طریق تماس تلفنی، واتس اپ و چت آنلاین پاسخگو هستند.

دیدگاهتان را بنویسید