فروش صندلی اداری مدیریتی در سایت گلد چوب با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت با متریال درجه یک در تولید محصولات انجام می پذیرد. صندلی مدیریتی از دسته صندلی اداری گردان دارای چرخ بوده که مناسب جهت استفاده در امکان اداری و دفاتر مدیریت و کار با کامپیوتر است. کلیه محصولات دارای گارانتی برای تمامی قطعات و خدمات پس از فروش می باشند.

قیمت فروش صندلی اداری مدیریتی

قیمت فروش صندلی اداری مدیریتی نسبت به نوع کارمندی کمی گران قیمت تر می باشد، و این اختلاف قیمت به علت ارتفاع پشتی بلندتر آن نسبت به مدل کارمندی است. انواع صندلی های مدیریتی در مدل های مختلف عموماً دارای نوع کارمندی نیز هستند که در دسته مربوطه قابل مشاهده است. صندلی های مدیریتی ظاهری زیبا و راحتی بیشتری به سبب تکنولوژی ساخت ارگونومیک دارند.

گلد چوب صندلی های مدیریتی را با بهترین کیفیت تولید نموده و یا با نظارت کامل بر تولید سایر شرکت های دارای نشان استاندارد، اقدام به فروش صندلی به قیمت درب کارخانه می نماید و با برگزاری جشنواره های فروش ، تخفیف های ویژه برای مشتریان محترم خود در نظر می گیرد. تمامی صندلی های موجود در فروشگاه گلد چوب اعم از صندلی های مدیریتی دارای 36 ماه گارانتی پس از فروش می باشند.

در تولید صندلی های مدیریتی عموماً از فوم سرد تزریقی استفاده شده که سبب عدم افت ضخامت و پودر شوندگی آن می شود؛ استفاده از روکش چرم با ضخامت بالا نیز از خصیصه های صندلی های باکیفیت گلدچوب بوده که در مرور زمان و استفاده مقاومت بیشتر در برابر پارگی روکش خواهد داشد. صندلی های مدیریتی با روکش پارچه و مش نیز قابل سفارش هستند که بسیار مقوم تر خواهند بود. شما با مشاهده انواع مختلف صندلی های مدیریتی در گلد چوب امکان مقایسه مشخصات فنی و قیمت آن ها را با یکدیگر خواهید داشت تا خرید مناسب و دلچسبی انجام دهید.