ست مبلمان اداری مدیریتی با تنوع در محصولات را در مبلمان اداری گلد چوب می توان یافت، ست کامل مبلمان اداری می تواند متشکل از میز ، صندلی و نیم ست اداری باشد. نیم ست اداری یا مبل اداری متشکل از دو عدد مبل تک نفره و یک عدد مبل دو نفره و یک عدد جلو مبلی می باشد؛ مشتریان محترم گلد چوب می توانند قیمت نیم ست های موجود در سایت را تولید شرکت های معتبر دارای نشان استاندارد مشاهده نموده و از گارانتی 36 ماهه مشمول تمامی قطعات استفاده نمایند.

یک دفتر مدیریت نیاز به میز مدیریت با ابعاد دلخواه دارد، میز مدیریت عموماً با طول بالای 180 سانتی متر و ال موجود در کنار آن شامل کمد ، کشو و جاکیسی می شود. میز های اداری از جنس MDF و نئوپان و یا چوب با قالب کلاسیک تولید شده و ست رومیزی همرنگ با میز روی آن قرار می گیرد که از جنس چرم ، وکیوم و یا چوب می تواند باشد.

پشت میز مدیریت نیاز به صندلی مدیریت بوده که در گلد چوب انواع صندلی اداری در طرح ، رنگ و جنس روکش متنوعی قابل مشاهده است. صندلی مدیریتی که ارتفاع پشتی بلندتری نسبت به نوع کارمندی آن دارد، دارای ظاهری زیبا و خاصیت ارگونومی است تا راحتی بیشتری برای فرد داشته باشد. صندلی های مدیریتی که دارای جک و مکانیزم هستند بایستی با گارانتی شرکتی معتبر ارائه گردد تا در صورت بروز مشکل در قطعات به سرعت مرتفع گردد.

محیط اداری نیاز به کتابخانه ، پارتیشن و سایر ملزومات اداری می باشد و گلد چوب با ارائه تمامی خدمات نسبت به نیازهای اداری در هر زمینه ای دارای تخصص و سابقه درخشان مشتری مداری است.

بهترین صندلی گیمینگ ایران

قیمت ست مبلمان اداری مدیریتی

قیمت ست مبلمان اداری مدیریتی در گلد چوب با قیمت کارخانه عرضه می گردد که کف قیمتی محسوب می گردد، لازم به ذکر است گلد چوب با ارائه طرح های تشویقی و جشنواره برخی از محصولات خود را با تخفیف به فروش می رساند و هزینه ارسال با تخفیف و یا رایگان می باشد. مشتریان محترم امکان مقایسه قیمت ها و مشخصات فنی را داشته و سفارشات خود را به طور مستقیم از طریق پرداخت آنلاین و یا با برقراری تماس با واحد فروش و پشتیبانی سایت نسبت به تکمیل سفارش خود اقدام نمایند.