بهترین برند صندلی اداری بر اساس معیارهایی همچون کیفیت متریال مورد استفاده ، ضمانت قطعات و مدت زمان گارانتی محصول ، قیمت فروش ، سابقه فعالیت و نشان استاندارد شرکت تولید کننده صندلی مقایسه نمود. گلد چوب علاوه بر تولیدات خود ، نظارت کامل بر تولید شرکت های موجود در سایت فروش آنلاین خود دارد. در ادامه این مقاله به مشخصات فنی مورد استفاده در ساخت صندلی می پردازیم، متاسفانه تعدادی کارگاه تولید صندلی موجود هستند که با بکارگیری مواد بی کیفیت از ارائه گارانتی مناسب خودداری می نمایند.

گلد چوب فقط صندلی هایی در فروشگاه اینترنتی خود عرضه می نماید که دارای کیفیت و قیمت مناسب و رضایتمندی مشتریان خود باشد. تمامی محصولات به ویژه صندلی های اداری برای کلیه قطعات دارای حداقل 36 ماه گارانتی پس از فروش می باشند. صندلی گردان اداری به دو دسته صندلی مدیریتی و صندلی کارمندی تقسیم می شوند.

مشخصات بهترین برند صندلی اداری

مشخصات بهترین برند صندلی اداری را از جهاتی می توان بررسی نمود؛ یکی از ویژگی های صندلی باکیفیت و استاندارد استفاده از جک وارداتی درجه یک می باشد، جک کلاس 4 بالاترین کیفیت در میان جک های مورد استفاده در تولید صندلی است. جک صندلی با افزایش و کاهش ارتفاع صندلی قابلیت تنظیم دارد و اختلاف این ارتفاع در جک 8 تا 12 سانتی متر متفاوت است. فریم و کلاف صندلی ، فوم و ابر مورد استفاده ، ماکانیزم صندلی جهت تنظیم پشتی و ارتفاع با دو اهرم متصل به آن که اتصال صندلی به پایه را ایفا می کند.

روکش صندلی می تواند از چرم ، پارچه و مش باشد، چرم روکش صندلی از چرم مصنوعی بوده و اختلاف کیفیت در ضخامت آن است؛ ضخامت بیشتر می تواند از پارگی آن در اثر اسفاده جلوگیری نموده و زیبایی و راحتی بیشتری برای صندلی ایجاد می نماید. پارچه تنفسی نیز مورد استفاده در روکش صندلی باعث تعرق کمتر بوده و استفاده از مش در پشتی کمترین تعرق را خواهد داشت. تکنولوژی ساخت توری مش در صندلی جدید بوده که کیفیت و دوام فوق العاده ایجاد می کند؛ گلد چوب توری مورد استفاده در صندلی های خود را ده سال گارانتی می نماید. مشتریان محترم با مراجعه به قسمت صندلی اداری با مقایسه مشخصات فنی و قیمت محصولات با خبالی راحت اقدام به خرید نموده و در مدت زمان کمتر از 5 تا 7 روز کاری در سراسر کشور ارسال و تحویل داده می شود.

حفظ تناسب اندام در محیط اداری