چرم آلگرو یک نوع فرآورده‌ی چرمی ساخته شده از پوست گوساله می باشد، سطح این چرم دارای رگه‌های ریزی است که باعث شده تا به جذابیت بصری آن افزوده شود و نمای چشم نوازی را ایجاد کند. نمونه ای از بافت این چرم در تصویر زیر نمایش داده شده است.

چرم آلگرو
نمونه چرم آلگرو


این چرم با توجه به بافتی که دارد به عنوان یکی از همه کاره ترین چرم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در صنایع مختلف می‌توان از آن استفاده کرد.

 

مبل اداری چستر

ما در گلد چوب در بعضی از محصولاتمان از این چرم استفاده کرده ایم، برای مثال در مبل اداری مدل چستر این مجموعه این چرم به کار رفته است؛ و همانطور که گفته شد با توجه به زیبایی و جذابیتی که این چرم ایجاد می کند انتخاب مناسبی برای شرکت ها و سازمان هایی است که علاقه مند هستند فضای رسمی و شیک به مجوعه خود بدهند.

در مبل اداری چستر که شامل یک مبل 2 نفره و 2 مبل یک نفره است از چرم الگرو استفاده شده است.

چرم آلگرو معروف به چرم براق می باشد؛ زیرا بدلیل جلوه خاصی که دارد در تغییراتِ شدت و زاویه ی نورِ محیط ، بیشتر از سایر اشیاءِ موجود در آن محیط به چشم نظاره گر در خواهد آمد.

 

چرم الگرو مبلمان اداری

محصولات مبلمان اداری که در گلدچوب هستند شامل انواع مبلمان اداری و نیم ست اداری در مقیاس های متفاوت و با طرح های مختلفی به دست مشتریان خواهد رسید.

قیمت این محصولات کاملا رقابتی می باشد؛ و مشتریان به قیمت درب کارخانه محصولی را خریداری میکنند که کاملا با سلیقه شخصی خودشان (طرح بندی و رنگ بندی مختلف) ساخته و تولید میشود.

 

متریال

با بررسی اکثر محصولات گلد چوب این موضوع کاملا مشاهده می شود که با انتخاب طرح ها و رنگ های مختلف از یک نوع محصول و تعیین متریال ساخت توسط کاربر در نهایت محصولی با مشخصه های مورد نظر به دست مشتری خواهد رسید.

 

در این وبسایت محصولات ساخت ایران با ضمانت و گارانتی به دست مشتریان و به سراسر ایران ارسال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید