مرکز فروش صندلی اداری بصورت اینترنتی و حضوری در مبلمان اداری گلد چوب دایر شده و شما مشتریان محترم با مقایسه مستقیم مشخصات فنی و قیمت محصولات با خیالی آسوده اقدام به خرید می نمائید. گلد چوب علاوه بر ایجاد تنوع و جور بودن تمامی اقلام و ملزومات اداری ، اصالت و گارانتی کالا را تضمین نموده و محصولات تولید شده با نشان استاندارد را عرضه می نماید.

قیمت مرکز فروش صندلی اداری

قیمت مرکز فروش صندلی اداری در گلد چوب به مراتب پایین تر از سایر نمایشگاه های فروش مبلمان اداری ، اعم از صندلی اداری است، چراکه محصولات خود را با قیمت کارخانه عرضه نموده و در جشنواره های تخفیف برای برخی محصولات تخفیف و ارسال رایگان در نظر می گیرد تا رضایت 100 درصدی مشتریان محترم را جلب نماید.

صندلی اداری طیف گسترده ای از صندلی ها را شامل می شود؛ صندلی مدیریتی اولین دسته بندی بوده که صندلی های مخصوص مدیریت با ظاهری زیبا و راحتی بسیار بالا می باشد. صندلی های گردان دارای چرخ بوده و مناسب جهت کار با کامپیوتر ، مطالعه و یا پشت میز مدیریت و کارمندی است. صندلی کارمندی یا کارشناسی با ارتفاع پشتی کمتر نسبت به نوع مدیریتی تمامی ویژگی های آنرا شامل شده و قیمت پایین تری دارند.

صندلی های انتظار مورد استفاده در سالن های انتظار و دفاتر اداری دارای تنوع زییادی هستند که از شرکت های معتبر دارای نشان استاندارد و گارانتی در فروشگاه اینترنتی گلد چوب قرار گرفته است. صندلی های محصلی یا آموزشی همانند صندلی انتظار بوده و دارای دسته از جنس MDF یا ABS جهت کار در محیط های آموزشی است.

صندلی های دیگر از گونه اداری را صندلی کنفرانسی مخصوص سالن های کنفرانس یا میز کنفرانس با چند کارمند می باشد؛ از این صندلی ثابت می توان به منظور انتظار می توان استفاده نمود. صندلی کنفرانس با صندلی مدیریت یا کارمندی تفاوت ساختاری نداشته و با همان تکنولوژی تولید می گردد، همانند فود سرد تزریقی ، کلاف و روکش.

صندلی تابوره و آزمایشگاهی ، صندلی اپن ، صندلی رستورانی نیز قابل استفاده در محیط اداری و آموزشی هستند که در فروشگاه گلد چوب بصورت تخصصی با معرفی ویژگی ها و قیمت عرضه می گردد.