قیمت میز کارمندی ام دی اف را در سایت مبلمان اداری گلد چوب بصورت بروز می توانید مشاهده نمائید. در سایت گلد چوب تمام محصولات مرتبط با مبلمان اداری از جمله میز کارمندی بصورت تخصصی با مشخصات فنی قرار گرفته و مشتریان محترم با مقایسه قیمت و کیفیت انواع مختلف میز اقدام به سفارش کالای مورد نظر خود می نمایند.

میز کارمندی با طول صفحه کوتاه تر نسبت به میز مدیریت از امکانات کمتری نسبت به میز مدیریت برخوردارند؛ همانند داشتن ال در کنار میز که می تواند شامل کشو، کمد و جاکیسی باشد. جنس میز کارمندی می تواند ملامینه یا ام دی اف باشد، که روکش هر دو نوع هم رنگ و یکسان و از یک شرکت می باشند؛ تنها تفاوت آندو مغز کار می باشد که از ام دی اف و یا نئوپان باشد. ملامینه با ورق ضد خش علاوه بر قیمت ارزان تر ، کیفیت و استحکام خوبی دارد.

سفارش قیمت میز کارمندی ام دی اف

سفارش قیمت میز کارمندی ام دی اف در تمامی انواع ملامینه امکان پذیر بوده و با اختلاف قیمت اندکی همراه خواهد بود. همانطور که گفته شد جنس ملامینه در میز کارمندی قابل اختلاف ظاهری با جنس ام دی اف نبوده و تنها مغز چوب آن ها متفاوت است. سفارش میز کارمندی در انواع و سایز های موجود در قسمت میز کارمندی براحتی انجام پذیر بوده و با برقراری ارتباط با واحد فروش و پشتیبانی سایت؛ مشتریان محترم هرگونه سوالی در خصوص محصولات را می توانند جویا شوند و نسبت به تکمیل خرید اقدام نمایند. نکته بسیار مهم در خصوص میز های کارمندی موجود در سایت جنس ملامینه آن ها می باشد. در صورت درخواست جهت ساخت میز کارمندی از جنس ام دی اف ، لازم است با برقراری تماس با واحد فروش از قیمت و زمان تحویل آن اطلاع کسب نمائید.