آیا بدنبال قیمت صندلی طبی دیسک کمر هستید؟ آیا برای نشستن طولانی مدت نیاز به انتخاب صندلی طبی مناسب هستید؟ آیا بدلیل داشتن دیسک کمر حتما باید از صندلی ارگونومیک استفاده نمائید؟ آیا جهت پیشگیری از دیسک کمر و ناراحتی های ستون فقرات بدنبال صندلی اداری مناسب هستید؟ جواب و صندلی مناسب خود را در این صفحه و فروشگاه اینترنتی گلد چوب می توانید پیدا کنید.

صندلی های تولید شده در شرکت های معتبر، علاوه بر داشتن گارانتی 36 ماهه، نشان استاندارد تولید را داشته که تکنولوژی تولید صندلی های اداری را بر اساس اصول ارگونومی بدن انسان با جدید ترین شیوه ها انجام می دهند. گلد چوب با پیشنهاد صندلی های اداری راحت و مناسب جهت نشستن طولانی مدت، برای مشتریان خود تخفیف ویژه در قیمت ارائه شده توسط تولیدی داشته و مناسب ترین قیمت را با بهترین کیفیت تحویل مشتریان می گردد.

لیست قیمت صندلی طبی دیسک کمر

لیست قیمت صندلی طبی دیسک کمر در سایت گلد چوب به صورت بروز قابل مشاهده و مقایسه ویژگی های فنی می باشد. قیمت ها در بازه های متنوعی ارائه شده و نسبت به کیفیت متریال و سایز مشخصات دارای اختلاف قیمت هستند.

صندلی های طبی که با داشتن خاصیت ارگونومیک توانایی نشستن طولانی مدت بدون احساس خستگی و درد در نواحی پشتی را فراهم می نمایند، از پلی اورتان یا فوم سرد بصورت تزریقی در کفی و تکیه گاه استفاده شده، فوم سرد با عدم افت ضخامت و پودر شوندگی در اثر استفاده مکرر ، وقتی بصورت تزریقی در صندلی قرار میگیرد با پر کردن نواحی پشتی بدن احساس راحتی بیشتر به فرد می دهد.

استفاده از مکانیزم و جک درجه یک کمک به تنظیم دقیق پشتی صندلی با قفل شدن در جهات مختلف را می دهد و با تنظیم ارتفاع صندلی و همچنین ارتفاع دسته ها می توان مختصات مناسبی برای هر فرد در صندلی ایجاد نمود. ما در تولید صندلی های مدیریتی و کارمندی از روکش چرم ، پارچه و توری یا مش استفاده می نمائیم که هرکدام بسته به سلیقه خریدار با تکنولوژی ساخت بروز هیچگونه ناراحتی برای فرد در اثر نشستن طولانی مدت ایجاد نمی کند.

تمامی محصولات شرکتی موجود در سایت گلد چوب با ضمانت 3 ساله در تمامی قطعات اعم از مکانیزم، جک ، کلاف ، چرخ پنج پر و … به فروش می رسد. شما می توانید هرگونه سؤال خود را در خصوص محصولات موجود در سایت گلد چوب را از پشتیبانی فنی بپرسید؛ راه های تماس علاوه بر مکالمه تلفنی، از طریق واتس اپ، ایمیل و چت آنلاین سایت فراهم می باشد.