صندلی مطالعه طبی با طراحی و تولید ارگونومیک در مبلمان اداری گلد چوب با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهترین متریال ساخته می شود. در تولید صندلی طبی فوم بکار رفته بیشترین اهمیت را دارد؛ نوع و جنس فوم ، قالب فوم مورد استفاده در تکیه گاه و نشیمن بسیار مهم است. صندلی های طبی و ارگونومیک موجود در سایت دارای فوم سرد تزریقی متناسب با قالب بدن می باشد.

صندلی مطالعه طبی بدون چرخ

صندلی مطالعه طبی بدون چرخ نیز از نوع کنفراسی می باشد؛ همان صندلی با همان ابعاد و ویژگی ها در نوع مدیریتی را می توان بدون چرخ و با پایه ثابت تولید نمود. در نوع کنفرانسی پایه مورد استفاده قوطی فلزی با آبکاری کروم بوده که دوام و زیبایی صندلی را بالا می برد. استفاده از کروم براق علاوه بر جلوه زیبا ، ماندگاری و مقاومت رنگ پایه و دسته ها در برابر ضربات احتمالی بالا می برد.

قیمت صندلی مطالعه طبی

قیمت صندلی مطالعه طبی با نرخ درب کارخانه در فروشگاه آنلاین گلدچوب به فروش می رسد. در برخی از انواع صندلی اداری حراج و جشنواره فروش برگزار می شود که از قیمت مصوب پایین تر بوده و شرایط ویژه جهت اقدام به خرید را برای مشتریان محترم فراهم می نماید.

صندلی مطالعه می تواند از نوع گردان چرخدار که مدیریتی و کارمندی گفته می شود باشد و یا از نوع ثابت و بدون چرخ با عنوان کنفرانسی و انتظار باشد. شما با مراجعه به هر یک از قسمت های مربوطه صندلی اداری با مشخصات فنی و قیمت انواع مختلف صندلی مطالعه طبی آشنا می شوید؛ ما در انواع و رنج مختلف قیمتی از شرکت های مختلف تولید کننده دارای نشان استاندارد صندلی اداری به شما پیشنهاد می نمائیم، صندلی ها با گارانتی 36 ماهه به فروش می رسند.