صندلی انتظار فلزی فرودگاهی شفق از دسته صندلی های انتظار بوده که با عنوان صندلی پانچ فرودگاهی نیز نام برده می شود. گلد چوب با ارائه انواع صندلی و نیمکت فرودگاهی تمامی محصولات را به قیمت کارخانه در وب سایت خود بفروش می رساند. صندلی های پانچ فرودگاهی شفق نسبت سایر صندلی های انتظار کیفیت بسیار بالایی داشته که علت آن استفاده از بهترین متریال است.

قیمت صندلی انتظار فلزی فرودگاهی

قیمت صندلی انتظار فلزی فرودگاهی شفق نسبت به سایر برند های تولید کننده صندلی انتظار نسبتاً بالاتر است؛ در عوض کیفت این دسته از صندلی های فلزی که با بالاترین کیفیت ، آبکاری کروم شده اند قابل مقایسه با سایر تولید کننده ها نیست. بسیاری از صندلی های انتظار فرودگاهی از نوع صندلی پانچ انتظار شفق می باشند، که مناسب جهت استفاده در فضای بسته عمومی است.

در سایت فروشگاهی گلد چوب قیمت انواع صندلی انتظار از جمله صندلی انتظار فلزی فرودگاهی قابل مشاهده و مقایسه قیمت نسبت به خصوصیات فنی است. این صندلی ها در انواع نیمکت بدون دسته و با دسته در دو نوع H و F بوده و دارای ظرفیت های یک نفره تا پنج نفره می باشند؛ در این گونه صندلی های انتظار از میزبان بین دو نشیمن جهت قرار گیری وسایل حضار نیز استفاده شده و برخی دارای تشک یک تکه یا دو تکه در رنگ های متنوعی می باشند.

صندلی های پانچ قابل ارائه با رنگ استاتیک به سلیقه مشتری بوده و ازمجموعه رنگ فلز در توضیحات صندلی انتخاب می گردد؛ رنگ متداول این صندلی ها طوسی می باشد. صندلی های انتظار به لحاظ ابعاد دارای طول زیاد در تعداد ظرفیت بالا می باشند و در سفارشات تعداد بالا جهت ارسال راحت تر و ارزان بصورت منتاژ نشده می باشد و براحتی در محل منتاژ می گردد. این صندلی ها قابل نصب به زمین نمی باشند و با پایه های فلزی یا پلاستیکی ارائه می شوند. برای تمامی قطعات صندلی انتظار فرودگاهی شفق 36 ماه گارانتی توسط شرکت سازنده داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید