صندلی انتظار بیمارستانی در طرح ها و رنگ های گوناگونی تولید و استفاده می گردد؛ ما با استفاده از بهترین متریال سفارشات شما را بصورت عمده و جزئی آماده و در سریعترین زمان تحویل می دهیم. صندلی انتظار بیمارستانی در جنس فلزی و پلاستیکی استفاده بیشتری داشته و در مواردی از تشک چرمی و یا پارچه ای در نشیمن و یا پشتی آن استفاده می گردد.

قیمت صندلی انتظار بیمارستانی

مشتریان محترم گلد چوب با مراجعه به قسمت فروش صندلی های انتظار امکان مقایسه کیفیت و قیمت بروز محصولات ما را خواهند داشت. با توجه به فروش مستقیم از کارخانه قیمت ها با تخفیف ویژه در سفارشات عمده و تکی اعلام می گردد، که شما با تماس با واحد پشتیبانی قادر به دریافت اطلاعات بیشتر از محصولات را خواهید داشت.

صندلی های فلزی با ورق روغنی و روکش کروم زیبایی هر چه بیشتر به سالن انتظار خواهند داد. صندلی های انتظار در ابعاد یک نفره تا پنج نفره سفارش داده می شوند که قابل ارائه بصورت منتاژ شده و منتاژ نشده می باشند. با تنوعی که در محصولات ارائه شده صندلی انتظار وجود دارد؛ انتخاب صندلی مورد نظر شما به آسانی صورت می پذیرد و اگر از نظر ظرفیت و یا طراحی ظاهری صندلی مورد نظر شما یافت نشد با تماس پشتیبانی سایت براحتی از قیمت آن مطلع شوید.