خرید صندلی کارمندی طبی در سایت گلدچوب با قیمتی مناسب و بهترین کیفیت بصورت اینترنتی امکان پذیر است. شما در فروشگاه اینترنتی گلد چوب با سهولت می توانید مشخصات مختلف محصولات اعم از انواع صندلی اداری را مشاهده و قیمت بروز آن ها را مقایسه نمائید. در ادامه این مطلب با صندلی اداری طبی یا ارگونومیک بیشتر آشنا خواهید شد.

صندلی کارمندی طبی

صندلی کارمندی که گونه ای از صندلی اداری با ارتفاع پشتی کمتر نسبت به صندلی مدیریتی است؛ در طرح های متنوع توسط شرکت های مختلف تولید و عرضه می گردد. صندلی طبی یا ارگونومیک با طراحی و ساخت ویژه شرایط فرد نشسته روی صندلی را راحت تر و بدون خستگی در زمان طولانی را فراهم می نماید. صندلی طبی با پر کردن نقاطی از کمر و گردن بصورت کاملا طبی این امکان ارگونومیک را ایجاد کرده و تنها با تزریق فوم سرد که در برخی صندلی ها انجام می گیرد، وجود دارد.

همچنین از دیگر خصوصیت صندلی کارمندی طبی علاوه بر استفاده از فوم سرد بجای ابر اسفنجی، استفاده از مکانیزم دو اهرمه اتوبوسی با امکان تنظیم صندلی در جهات مختلف است. دسته ها نیز با قابلیت تنظیم ارتفاع راحتی بیشتری برای فرد ایجاد می نماید. استفاده از چرخ ، پنج پر و همچنین جک مناسب سبب کیفیت بالاتر صندلی می گردد.

ما در اکثر صندلی های موجود در سایت این خصوصیات و استفاده از بهترین متریال را برای شما به ارمغان آورده ایم ، که در توضیحات محصولات مشاهده کرده و اقدام به خرید می نمائید. همینطور امکان سفارشی سازی صندلی در استفاده از رنگ چرم ، پارچه و مش وجود دارد.

صندلی اداری برای وزن بالا