خرید صندلی کارمندی ارزان قیمت از سایت فروش آنلاین مبلمان اداری گلدچوب با بهترین کیفیت امکان پذیر است. صندلی کارمندی به لحاظ فیزیکی از ارتفاع پشتی کوتاهتری نسبت به نوع مدیریتی برخوردار بوده و جک تغییر ارتفاع قابلیت ارتفاع بیشتری را دارد.

گلدچوب مفتخر است که بصورت مستقیم محصولات را علی الخصوص صندلی های کارمندی و مدیریت را از تولیدکننده به دست مصرف کننده میرساند و از آنجایی که نظارت بر خط تولید محصولات یکی از وظایف این شرکت میباشد؛ لذا با اطمینان کامل، محصولات و اجناسی که تولید میشود را ضمانت خواهد کرد.

صندلی مدیریتی تولیدی کارگاه
خرید صندلی کارمندی ارزان
صندلی مدیریتی ۳۴۰-A

صندلی های موجود در بخش صندلی کارمندی بصورت گردان با پایه پنج پر و چرخ ژله ای بوده و همگی دارای اهرم جک ، جهت تغییر ارتفاع سطح نشیمن از زمین را دارا هستند؛

برخی از مدل ها امکان تغییر و قفل کن شیب پشتی را نداشته ولی اکثر صندلی های شرکتی با نشان استاندارد دارای اهرم مخصوص تغییر و قفل کن شیب تکیه گاه صندلی هستند.

قیمت و خرید صندلی کارمندی ارزان

قیمت و خرید صندلی کارمندی ارزان در سایت گلد چوب به روز بوده و امکان ثبت و پیگیری سفارش بصورت آنلاین از طریق سایت می باشد.

صندلی کارمندی طبق مدل وطرح موجود در سایت ومشخصات فنی هرصندلی درقسمت ویژگیهای فنی محصول قابل مشاهده است، با تنوع رنگ به سلیقه مشتری آماده سازی می گردد.

اکثر صندلی های موجود در این بخش ضمانت ۳۶ ماهه بدون قید و شرط داشته و درصورت داشتن هرگونه ایراد فنی با قطعه جایگزین تعویض می گردد.

همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی سایت گلدچوب آماده پاسخگویی به سؤالات شما قبل ، حین و پس از خرید هستند، از طریق تماس تلفنی ، واتس اپ و چت آنلاین امکان پذیر است.