خرید صندلی انتظار استیل در سایت گلد چوب دارای نماد اعتماد و نشان استاندارد با بهترین کیفیت انجام می پذیرد. صندلی های پانچ تمام استیل موجود در سایت با 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می شود. صندلی های فلزی دارای بدنه و پایه استیل می باشند که با آبکاری کروم براق جلوه ی زیبایی داشته و کیفیت صندلی را بالا برده است.

صندلی های استیل موجود در فروشگاه گلد چوب علاوه بر ظاهری زیبا و شیک دارای کیفیت فوق العاده ای بوده که توسط شرکت تولید کننده دارای نشان استاندارد ضمانت شده و خدمات پس از فروش دارد. صندلی های پانچ در طرح خط دار و ساده در دو طرح دسته از نوع F و H قابل سفارش است. همچنین نیمکت های فلزی بدون پشتی و دسته و با تشک و بدون تشک در انواع مختلف به فروش می رسد.

قیمت خرید صندلی انتظار استیل

قیمت خرید صندلی انتظار استیل با قیمت تولیدی و درب کاراخانه در فروش آنلاین گلد چوب عرضه می گردد. با نظر به حمایت از مصرف کننده سود واسطه گری حذف شده و مناسب ترین قیمت برای بهترین کیفیت می باشد؛ در برخی از جشنواره ها مشتریان محترم از تخفیف ویژه و یا حمل رایگان نیز برخوردار می شوند.

صندلی های انتظار استیل یا پانچ که دارای آبکاری کروم می باشند، با رنگ استاتیک (کوره ای) به سلیقه مشتری رنگ آمیزی می گردد و در صورت نیاز مشتری با تشک چرم زیبا رویه کوبی شده و با اختلاف قیمت مشخص شده در مشخصات محصول به فروش می رسد.

صندلی های انتظار فلزی استیل با ظرفیت های یک نفره تا پنج نفره جهت استفاده در محیط های اداری و سالن های انتظار همچون فرودگاهی ، بیمارستانی ، داروخانه ای ، ورزشی و … بکار می رود. با مشاهده انواع و اقسام مختلف صندلی انتظار استیل در لینک زیر امکان انتخاب محصول مورد نظر بر اساس مشخصات فنی و قیمت بروزه بوده و کالای خریداری شده با گارانتی 3 ساله به سراسر کشور در سریعترین زمان و با بسته بندی ویژه ارسال می گردد.