بورس میز و صندلی اداری در فروشگاه های اینترنتی ، می توان به سایت گلد چوب اشاره نمود؛ چراکه در کنار تولید مبلمان اداری اقدام به فروش محصولات خود و سایر شرکت های معتبری که چندین سال در تولید مبلمان اداری تجربه دارند ، می نماید. گستردگی شرکت ها به گونه ایست که برای یک محصول چندین شرکت تولید کننده با متریال مختلف و طر حهای گوناگون وجود دارد.

قیمت بورس میز و صندلی اداری

قیمت بورس میز و صندلی اداری در سایت گلد چوب در مناسب ترین حالت نسبت به کیفیت محصولات تعیین می گردد، و با ایجاد محیط رقابتی امکان انتخاب درست برای مشتریان محترم ایجاد شده است. میز و صندلی اداری بصورت تخصصی در شرکت ها و کارگاه های مختلفی تولید می گردد، که قیمت هر محصول به نسبت شرکت تولید کننده و متریال مورد استفاده متغیر می تواند باشد. شما با مراجعه به قسمت مربوطه هر کالا لیست قیمت بروز هر محصول را مشاهده نموده و با مطالعه مشخصات فنی اقدام به خرید اینترنتی و یا برقراری تماس با واحد پشتیبانی سایت می نمائید.

گلد چوب نسبت به عرضه با کیفیت محصولات در سایت ، خود را متعهد دانسته و دقیقاً همان مشخصات فنی و ظاهری محصول مورد سفارش بدست مشتریان خواهد رسید. در تولیدات گلد چوب که بیشتر در قسمت ام دی اف فعال است، بهترین مواد اولیه موجود در بازار مورد استفاده قرار می گیرد. ضمانت محصولات در توضیحات آن قید شده است که برای صندلی ها به مدت 3 سال پس از تولید توسط شرکت سازنده می باشد و این ضمانت شامل تمامی قعطات می باشد؛ حتی جک که حساس ترین قسمت یک صندلی بوده و اولین قطعه ای خواهد بود که احتمالا دچار مشکل در طول زمان استفاده می شود. گلد چوب علاوه بر تولید و نمایندگی فروش محصولات خود که ضمانت بی قید شرط را ایجاب می نماید؛ نسبت به تعمیرات تمامی محصولات پس از اتمام تاریخ گارانتی محصولات می نماید.