میز تحریر ساده و ارزان قیمت با برترین کیفیت در مبلمان اداری گلد چوب قابل مشاهده مشخصات فنی و سفارش می باشد؛ بدلیل تولید مستقیم گلد چوب کیفیت و قیمت اجناس با تضمین بوده و واسطه گری بطور کامل در این سیستم فروش حذف شده و مشتری فقط برای کیفیت محصول هزینه می نماید.

میز تحریر در انواع مختلف با کتابخانه، با فایل کشو دار و کمد و یا بصورت ساده طراحی و تولید می گردد. میز تحریر به نسبت میز مدیریت و کارمندی از ابعاد و امکانات کمتری برخوردار بوده و به نسبت قیمت مناسب تری دارد. گلد چوب با طراحی میزهای تحریر و کامپیوتر که قابلیت استفاده به عنوان میز مطالعه را دارند، بهترین متریال از لحاظ کیفیت را مورد استفاده قرار می دهد.

قیمت میز تحریر ساده و ارزان

قیمت میز تحریر ساده و ارزان در قسمت مربوط به میز تحریر با مشخصات و ویژگی های فنی قابل مشاهده بصورت بروز شده بوده و پس از سفارش تا 5 روز کاری بدست مشتریان محترم می رسد. میز تحریر ساده بدون کشو و کمد با کازیو در زیر میز تولید می گردد که قیمت مناسبی دارد. همچنین در بخش میز تحریر انوع دیگری از میز تحریر با کشو و کمد را می توان مشاهده نمود و یا نسبت به طراحی و سفارش طرح مورد نظر اقدام نمود.

گلد چوب با ایده پردازی ، طراحی و تولید صفر تا صد میز پایه چوبی دو کشو مدل GT102 ، یک محصول فوق العاده زیبا با ظرافت بالا تولید نموده که با وزن و حجم کم ، کارایی بسیار بالایی داشته باشد. ابعاد این میز یک متر در 60 سانتی متر بوده مناسب و دارای دو کشو با ریل سه تکه ساچمه ای پهن با تحمل وزن بالا می باشد. پایه ها از جنس چوب با رنگ آمیزی زیبا بوده و صفحه میز با ورق ملامینه ضد خش در رنگ های متنوع به سلیقه تولید می گردد.