قیمت و خرید میز پایه فلزی مدرن در سایت گلد چوب بصورت بروز شده قابل مشاهده است. امروزه میزهایی با طراحی مدرن و نوین در سایت های ایرانی و خارجی قابل مشاهده است؛ گلد چوب با تکیه بر دانش و تجربه فنی خود اقدام به تولید جدید ترین انواع میز پایه فلزی با بهترین متریال و با برترین کیفیت ، نموده است.

میزهای مدیریت و کارمندی با پایه فلزی دارای صفحه و جلو پنل از جنس MDF با تنوع رنگ به سلیقه مشتری می باشد. در کنار این نوع میز بطور معمول ال دارای کشو، کمد و جاکیسی بصورت ثابت و یا متحرک مشاهده می گردد؛ در برخی انواع از فایل متحرک با سه کشو استفاده شده است، این فایل با عرض 45 سانتی متر و عمق 45 سانتی متر از جنس ام دی اف همرنگ میز و یا متضاد ساخته شده و از دستگیره آلومینیمی ، قفل مرکزی و ریل سه تکه ساچمه استفاده می شود.

لیست قیمت و خرید میز پایه فلزی مدرن

لیست قیمت و خرید میز پایه فلزی مدرن در قیمت مربوط به میز پایه فلزی به همراه مشخصات و ویژگی های فنی هر میز قابل مشاهده است. میز های پایه فلزی عموماً دارای طراحی مدرن و نو هستند که بعضی طرح ها در انحصار گلد چوب می باشد، مشتریان محترم طرح های دلخواه خود را می توانند به گلد چوب جهت تولید و قیمت دهی ارائه نمایند.

تمامی قیمت ها رقابتی و به قیمت تولیدی می باشد، به گونه ای که قیمت پایه این میزها در برخی سایت ها بسیار بالاتر از قیمت تمام شده میز در گلد چوب می باشد. همانطور که بیان شد گلد چوب صفر تا صد میزهای پایه فلزی را ، خود تولید می نماید و در هر مرحله از بهترین متریال و مجرب ترین تکنسین ها استفاده می نماید تا محصولی باکیفیت و قیمت مناسب بدست مصرف کننده برسد.

پایه میزها از جنس آهن با رنگ آمیزی زیبا و تمیز بوده که انتخاب هر رنگی با سلیقه مشتری امکان پذیر بوده و رنگ ورق ام دی اف بکار رفته نیز به انتخاب مشتری می باشد. مشتریان محترم گلد چوب با برقراری تماس با واحد پشتیبانی گلد چوب می توانند سؤالات خود در خصوص محصولات پرسیده و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند

. اگر سفارش شما خارج از گزینه های انتخابی سایت نیست ، از طریق ثبت سفارش آنلاین در سایت و پرداخت با شبکه شاپرک به آسانی و در سریع ترین زمان می توان اقدام به پیشبرد سفارشات نمود.