قیمت میز مدیریت وکیوم با مغز MDF در مبلمان اداری گلد چوب با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت موجود بوده که مشتریان محترم با مراجعه به قسمت مربوطه از قیمت به روز و مشخصات فنی محصولات مطلع شده و با اطمینان از ویژگی های میز مدیریت اقدام به ثبت سفارش می نمایند. فروشگاه اینترنتی گلد چوب با تولید و عرضه انواع مبلمان و تجهیزات اداری خدمتی متفاوت در راستایا نیاز ادارات و حتی منازل می نماید.

میز های مدیریت به طور معمول با طول بزرگتر از 180 سانتی متر و با ال در کنار میز تولید و عرضه می گردد؛ ال می تواند بسته به طرح و مدل میز متحرک یا ثابت باشد که دارای کشو، کمد و جاکیسی در انواع مختلف می باشد. ما در تولید میز های مدیریت با روکش وکیوم از مرغوب ترین ام دی اف استفاده نموده و تمامی متریال مورد استفاده که در تک تک محصولات قید شده دارای بالاترین کیفیت و گارانتی می باشند. میز های مدیریت باکیفیت با طول 220 سانتی متر تولید شده و بصورت تمام وکیوم بطور کلی از ام دی اف ساخته می شود؛ میزهای مدیریت نیمه وکیوم که در برخی قسمت ها از ملامینه با مغز نئوپان تولید می شوند از قیمت پایین تری برخوردارند.

لیست قیمت میز مدیریت وکیوم

لیست قیمت میز مدیریت وکیوم همانند سایر محصولات سایت گلد چوب بروز بوده و در جشنواره ها با تخفیف و یا ارسال رایگان به فروش می رسند. لیست قیمت میز های وکیوم موجود در قسمت میز مدیریتی سایت موجود بوده و با انتخاب هر کدام عکس های باکیفیت تهیه شده از میزها توسط گلدچوب را مشاهده نموده و با مشخصات فنی آن ها نیز آشنا می شوید.

گلد چوب کیفیت محصولات و قطعات مورد استفاده در هر کالا را با توجه به مشخصات ارائه شده در توضیحات آن تضمین و گارانتی نموده و با اطمینان کامل از اصالت محصول و قیمت تولیدی اقدام به خرید می شود. قیمت محصولات همانطور که اشاره شده به قیمت درب کارخانه بوده و سود دلالی در این نوع از فروش حذف شده و بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت سفارش داده می شود.

مشتریان محترم گلد چوب علاوه بر سایت و توضیحات تکمیلی ، هرگونه سؤال و ابهامی که در مورد ثبت سفارش و یا محصولات و نحوه ارسال داشته باشند، از طریق برقراری تماس با واحد فروش و پشتیبانی اطلاعات مورد نیاز را بدست می آورند. راه های ارتباطی گلد چوب علاوه بر شماره تماس ها موجود در سایت، ایمیل ، واتس اپ و چت آنلاین می باشد.