قیمت صندلی اداری پشت توری با تنوع در طراحی ، متریال بکار رفته ، شرکت تولید کننده و قیمت محصول در فروشگاه اینترنتی گلد چوب قابل مشاهده و سفارش می باشد. گلدچوب با تولید و عرضه انواع صندلی پشت توری با تکنولوژی روز دنیا و همچنین قیمت بدون واسطه درب کارخانه خدمات تخصصی در صنعت مبلمان اداری به مشتریان خود ارائه می دهد.

صندلی مدیریتی پشت توری و صندلی کارمندی پشت توری با اختلاف جزئی در ظاهر و قیمت قابل خرید در مدل های مختلف است. تولید تور پشتی صندلی که با نام مش شناخته می شود، دارای تکنولوژی ساخت روز دنیا می باشد که در اختیار شرکت تامین کننده صندلی های ما می باشد. بسیاری از شرکت های تولید کننده معتبر داخلی مش صندلی خود را از این شرکت صادر کننده تهیه می کنند.

لیست قیمت صندلی اداری پشت توری

لیست قیمت صندلی اداری پشت توری را با تمامی مشخصات فنی در قسمت مربوطه سایت گلد چوب قابل مشاهده است. صندلی های پش توری یا مش را می توان در سه دسته بندی مدیریتی، کارمندی و کنفرانسی قرار داد. صندلی اداری گردان و چرخدار، از نوع مدیریتی و کارمندی بوده و صندلی ثابت و بدون چرخ از نوع کنفراسی است.

صندلی پشت توری بدلیل تعرق کمتر امروزه بشدت مورد استقبال خریداران است، که با معمولاً برای نشیمن آن از روکش پارچه ای تنفسی استفاده می شود.

مش بکار رفته باید دارای استاندارد های ویژه ای باشند تا از پارگی و تغییر حالت بر اثر استفاده مکرر ؛ جلوگیری شود. صندلی های مش یا پشت توری موجود در گلد چوب همگی دارای استانداردهای روز دنیا بوده و با تنوع رنگی قابل سفارش می باشند. محصولات خریداری شده با گارانتی 36 ماهه در تمامی قطعات مورد استفاده از جمله مش صندلی برای مشتریان محترم ارسال می گردد.