صندلی اداری برای وزن بالا باید دارای قطعات مورد استفاده با کیفیت باشد ، صندلی های اداری در نوع ثابت در برابر وزن بالای فرد آنچنان تغییری نخواهد داشت؛ ولی در صندلی های اداری گردان وزن بالا به حساس ترین قسمت صندلی گردان یعنی جک آسیب وارد می نماید. جک ها موجود در بازار عمدتا وارداتی هستند و در کلاس های مختلفی دسته بندی می شوند، ما در تمامی صندلی ها ارتفاع متغیر از جک با کلاس 4 ، بهترین نوع جک و دارای 3 سال گارانتی استفاده می نمائیم.

علاوه بر جک که در بالا اشاره شد، مکانیزم صندلی گردان در صندلی اداری قابل اهمیت است؛ مکانیزم که اتصال نشیمن به پایه را فراهم می کنددر انواع مختلفی است و بهترین نوع آن که مقاومت بالایی در برابر وزن دارد از نوع اتوبوسی است. مکانیزم اتوبوسی با شیبی که در نقطه اتصال دارد ، راحتی بیشتر و کیفیت بالاتری خواهد داشت. از دیگر انواع مکانیزنم براکت دار می باشد که هنگام تغییر شیب پشتی اصطلاحاً خواباندن پشتی صندلیف قسمت نشیمن کمتریم تغییر در شیب را خواهد داشت. مکانیزم های اتوبوسی و براکتدار هر دارای دو اهرم جهت تنظیم ارتفاع و شیب پشتی صندلی است.

مشتریان محترم گلد چوب با مراجعه به قسمت فروشگاهی سایت امکان مشاهده و مقایسه مشخصات فنی و قیمت محصولات ، اقدام به خرید می نمایند. محصولات گلد چوب اعم از انواع صندلی تولید شده در شرکت دارای استاندارد و 36 ماه گارانتی برای تمامی قطعات بوده و خریداران با خیالی آسوده از قیمت و کیفیت اقدام به خرید می نمایند.