خرید میز اداری در قم همانند سایر نقاط کشور بصورت اینترنتی و حضوری انجام می گیرد. گلد چوب با ارائه خدمات و فروش اینترنتی به سراسر کشور با دائر کردن شعبه فروشگاه حضوری در قم به کلیه همشریان قمی خدمات و فروش حضوری مبلمان اداری اعم از میز اداری ارائه می دهد.

قیمت خرید میز اداری در قم

قیمت خرید میز اداری در قم توسط گلد چوب در مناسب ترین حالت نسبت به کیفیت میز و متریال مورد استفاده قرار دارد. گلد چوب با تولید میز های وکیوم ، ملامینه و های گلاس ؛ طیف گسترده ای از متقاضیان میز اداری را پوشش می دهد و برای تمامی سلایق ایده های جالبی دارد. با توجه به تولید کننده بودن شرکت گلد چوب تمامی اجناس به قیمت تولید و کارخانه به فروش می رسد.

میز و صندلی اداری علاوه بر ادارات در اکثر منازل بعنوان میز تحریر و یا مطالعه مشاهده می گردد. گلد چوب اقدام به تولید تمامی اقلام اداری با ام دی اف می نماید، که می توان به پارتیشن اداری ، انواع کتابخانه و فایل اشاره نمود. میز های اداری با طول بیشتر از 180 سانتی متر با عنوان میز مدیریتی شتاخته می شود و میز های با طول کمتر از 180 سانتی متر ، میز کارمندی گفته می شود؛ میز های اداری دارای ال ثابت یا متحرک هستند که همراه با سه کشو ، کمد و جاکیسی نیز می باشند.

آدرس گلد چوب در قم : ۳۰ متری کلهری ، روبروی کوچه ۴۵ ، بلوار طاها بوده؛ و شماره تماس مجموعه به این شرح می باشد : ۰۲۵۳۷۲۰۲۰۳۷ ۰۹۱۲۳۵۳۲۰۳۷ ۰۹۰۲۳۵۳۲۰۳۷