تعمیر صندلی اداری قم در شعبه شهر قم گلد چوب بصورت تخصصی انجام می پذیرد. صندلی اداری تشکیل شده از اجزای قابل مشاهده در تصویر زیر است ؛ این قطعات هر کدام امکان خرابی داشته و نیاز به تعمیر پیدا می کنند، برخی قطعات پس از مدت زمانی نیاز به تعویض خواهند داشت که کلیه خدمات تعمیر صندلی اداری در قسمت کارگاهی گلد چوب قابل انجام و پیگیری می باشد.

تعمیر صندلی اداری قم

صندلی های فروخته شده در گلد چوب با نظارت کامل و دارای نشان استاندارد تولید شده و بی قید شرط شامل خدمات و گارانتی پس از فروش می گردد. اما ممکن است برخی از افراد دارای صندلی اداری پس از مدتی استفاده دچار مشکل شده و در صورت نداشتن گارانتی نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات پیدا نمایند.

چرخ های صندلی که وزن صندلی و فرد نشسته روی آن را تحمل می کنند پس از مدتی امکان خرابی و یا عدم کارایی را داشته باشند، گلد چوب با ارائه چرخ های ژله ای باکیفیت چرخ های مورد استفاده دارای گارانتی 36 ماهه بوده و طول عمر بسیار بالاتری را تجربه خواهند نمود.

پایه پنج پر فلزی و استیل پهن با زیبایی هرچه بیشتر جهت حفظ تعادل مورد استفاده قرار می گیرند؛ طول عمر بالاتری نسب به سایر قطعات خواهند داشت. جک صندلی که وظیفه تنظیم ارتفاع آن را دارد، از حساس ترین قطعات صندلی بوده و در مرور زمان و کارکرد مداوم امکان خرابی و یا عدم کارایی را خواهد داشت و در برخی موارد نیاز به روغن کاری پیدا می کند تا بدرستی حرکت نماید؛ جک مورد استفاده در گلد چوب از کلاس 4 بوده که بالاترین و باکیفیت ترین کلاس موجود در بازار می باشد، دارای ضمانت 3 ساله بوده و طول عمر به مراتب بیشتری نسبت به سایر جک ها خواهد داشت.

مکانیزم ، ارتباط و اتصال نشیمن با جک و پایه را داشته و در انواع مختلفی تولید و بکار گرفته می شود. مکانیزم اتوبوسی که در تصویر بالا قابل مشاهده است از بهترین نوع آن می باشد که دوام بالایی در برابر فشار وزن دارد. این قطعه که با ورود دو اهرم به آن وظیفه تنظیم ارتفاع جک و یک اهرم دیگر برای تنظیم شیب پشتی است؛ امکان خرابی و عدم کارایی را دارد و مراجعین گلد چوب از خدمات فنی تعویض و تعمیر این قطعه بهره مند خواهند داشت.

تعمیر صندلی اداری قم با گارانتی قطعات

تعمیر صندلی اداری قم با گارانتی قطعات انجام شده و تمامی قطعات تعویض و تعمیر شده در گلد چوب دارای ضمانت بوده و شما با مراجعه حضوری و یا ارسال صندلی به آدرس کارگاه از خدمات آن بهره مند خواهید شد. لازم به ذکر است ، تمام قطعات صندلی در واحد تعمیرات گلد چوب قابل تعمیر و یا تعویض خواهد بود.

آدرس گلد چوب در قم : ۳۰ متری کلهری ، روبروی کوچه ۴۵ ، بلوار طاها بوده؛ و شماره تماس مجموعه به این شرح می باشد : ۰۲۵۳۷۲۰۲۰۳۷ ۰۹۱۲۳۵۳۲۰۳۷ ۰۹۰۲۳۵۳۲۰۳۷