میز اداری ام دی اف در نوع مدیریت ، کارمندی و کنفرانسی دارای ال ثابت و متحرک با مناسب ترین قیمت و استفاده از بهترین متریال جهت فروش در تهران و سایر نقاط کشور در گلد چوب تولید و عرضه می گردد. میز از جنس MDF با روکش وکیوم ساخته می شود که ظرافت و زیبایی بالایی داشته، که در مراحل تولید نیاز به دقت و مهارت ویژه دارد تا محصولی بدون نقص و عمر طولانی تحویل مشتریان گرامی گردد. گلدچوب با گارانتی تولیدات خود در تمامی قطعات بالاترین خدمات پس از فروش را ارائه می نماید.

میز اداری ام دی اف قیمت

میز اداری ام دی اف قیمت درب کارخانه در گلد چوب به فروش می رسد. میز های مدیریت بطور معمول از جنس ام دی اف با روکش وکیوم بوده و علاوه بر زیبایی از قیمت بالاتری نسبت به ملامینه برخوردار است. تولید میز وکیوم با تکنولوژی ویژه و حرارتی انجام می گیرد تا از هرگونه حباب و مواد زائد در زیر وکیوم جلوگیری شود.

میز های مدیریتی از جنس ام دی اف با طول صفحه بزرگتر از 180 سانتی متر تولید می گردد ؛ ال کنار میز می تواند از نوع ثابت و متحرک باشد که بنا بر نیاز مشتری و طراحی میز تولید می شود. ال میز وکیوم دارای کشو ، کمد و جاکیسی بوده که در کنار کشو های سمت دیگر میز تعبیه و بکار گرفته می شود.

میز اداری ام دی افی دارای تنوع رنگ و طرح می باشد، که مشتریان عزیز گلد چوب با انتخاب محصول از قسمت مربوطه در سایت و یا با برقراری تماس با واحد فروش و پشتیبانی از خدمات ویژه ما بهره مند شده ، و با اطمینان خاطر نسبت به تکمیل سفارش خود اقدام می نمایند. سفارشات در کوتاهترین زمان آماده سازی و علاوه بر تهران به سراسر کشور ارسال می شود؛ میز مدیریت در هنگام ارسال در برخی نقاط اتصالی باز شده و در محل نصب می گردد که با راهنمایی و یا حضور همکاران ما به ساده ترین شکل انجام می پذیرد. گارانتی میزهای وکیوم حداقل 24 ماه پس از فروش در تمامی قطعات می باشد.