میز اداری ارزان قیمت با کیفیت بالا در فروشگاه مبلمان اداری گلد چوب قابل مشاهده و ثبت سفارش است. گلد چوب تولید کننده انواع میز اداری ملامینه ، وکیوم ، چوبی و پایه فلزی بوده و تولیدات خود را به قیمت درب کارخانه در سایت اینترنتی به فروش می رساند.

میز های اداری نسبت به جنس مواد اولیه، ابعاد صفحه و تجهیزات همراه میز دسته بندی می گردد؛ که نسبت به هر ویژگی قیمت آن تغییر می کند. جنس میز های تولید شده می تواند از نئوپان با ورق ملامینه ضد خش باشد که ارزان ترین نوع است، و یا از جنس وکیوم با مغز ام دی اف و یا بطور کامل از چوب باشد؛ نوع چوب میز تولید ما از نوع راش گرجستانی درجه یک می باشد. میز های پایه فلزی نیز امروزه بیشتر مورد سفارش عموم قرار می گیرد که حالت مدرن داشته و با صفحه از هرجنسی حتی شیشه مورد استفاده است.

میزهای اداری نسبت به سایز صفحه با ابعاد بزرگتر از 180 سانتی متر میز مدیریت، و کوچکتر از آن میز کارمندی و بزرگتر از 2 متر را میز کنفرانس می نامند. کنار میز اداری بویژه میز مدیریت ال ثابت یا متحرک قرار می گیرد، محتویات ال موجود در کنار میز کشو ، کمد و جاکیسی می تواند باشد.

سفارش میز اداری ارزان قیمت

سفارش میز اداری ارزان قیمت در گلد چوب به صورت سفارشی و مستقیم از کارخانه انجام می گیرد. گلدچوب انواع میز اداری با ابعاد و ویژگی های دلخواه مشتری را تولید کرده و بهترین متریال را جهت ارائه بهترین کیفیت در ساخت میز بکار می گیرد. میز های تولید شده در گلد چوب با ارزان ترین قیمت نسبت به کیفیت مشابه بوده و مشخصات فنی هر محصول قابل مشاهده و مقایسه می باشد.

شما مشتریان محترم با برقراری ارتباط با واحد فروش و پشتیبانی فروشگاه گلد چوب هرگونه سوال و ابهامی را برطرف ساخته و نسبت به تکمیل سفارش با رنگ ، جنس و ابعاد دلخواه خود اقدام فرمائید. گلد چوب با برپایی فروش اینترنتی تمامی این مراحل را به صورت اتوماتیک و از راه دور در سایت اینترنتی خود فراهم نموده است.