مبل چستر کلاسیک قیمت مناسب در سایت گلد چوب قابل سفارش و خرید می باشد. مبل چستر با کلاف چوبی بسیار مستحکم دارای مقاومت بالایی در برابر فشار وزن افراد دارد، فوم مورد استفاده با عدم افت ضخامت و خاصیت ارگونومی بکار رفته در این نیم ست زیبا و شیک دوام آنرا در مقایسه با محصولات مشابه بی کیفیت بالا برده و رضایتمندی سفارش دهندگان را به همراه داشته است.

نیم ست اداری چستر که با نام چستر فیلد نیز شناخته می شود، با توجه به سبقه تاریخی از نوع مبلمان کلاسیک می باشد که به فضای اداری جلوه زیبا و کلاسیک می بخشد. این مبل به طور معمول بصورت یک مبل دو نفره و دو مبل تک نفره تولید می گردد و قیمت قابل مشاهده در فروشگاه گلد چوب نیم ست کامل با جلو مبلی و بدون جلو مبلی می باشد.

چرم آلگرو مورد استفاده در مبل چستر با ضخامت بالا و جلوه زیبا بوده و قابل سفارش در رنگ های متنوعی همچون مشکی ، سفید ، عسلی ، قهوه ای ، سبز و زرشکی می باشد که با سلیقه مشتری و فضا مورد استفاده سفارش داده می شود. ابعاد مبل دو نفره 180 سانتی متر و مبل یک نفره 110 سانتی متر بوده و ارتفاع آن ها 75 سانتی متر است. مبل چستر کلاسیک قیمت ارزان و متریال مورد استفاده با کیفیت بالا با قیمت تولیدی قابل سفارش است.

این محصول قابل سفارش در سایت گلد چوب بوده که در سریعترین زمان آماده سازی و ارسال می شود. همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی آماده پاسخگویی و مشاوره جهت سفارش مبل چستر می باشند. این محصول همانند سایر کالاههای قابل سفارش در گلد چوب، از نظر کیفیت فنی تضمین شده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است.