قیمت صندلی کارمندی طبی در سایت گلد چوب به صورت بروز شده قابل مشاهده بوده و مشتریان محترم با مقایسه مشخصات فنی با اطمینان از اصالت و کیفیت کالا اقدام به خرید می نمایند. تمامی محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی گلد چوب دارای ضمانت نامه کتبی پس از فروش هستند این گارانتی شامل تمامی قطعات مورد استفاده در صندلی کارمندی خواهد بود.

کارمندان به دلیل نشستن طولانی مدت پشت میز نیاز به صندلی مناسب از نظر طبی و ارگونومی بدن می باشند تا از بروز مشکلات بدنی و ستون فقرات و سایر نقاط بدن جلوگیری شود. صندلی طبی با پوشاندن قسمتهای پشتی فرد ، به صورت ارگونومیک طراحی و تولید می شوند تا علاوه بر نقاط پشتی همچون کمر ، گردن و حتی پاهای فرد در اثر نشستن طولانی مدت دچار خستگی نشود. همچنین استفاده از مش توری در صندلی های اداری سبب تعرق کمتر در فصل گرما نیز می گردد؛ این توری ها با تکنولوژی خاص تولید می شوند تا در برابر فشار حداکثری مقاومت مناسب از خود نشان دهند.

صندلی های استاندارد شرکتی با کیفیت بسیار بالا در تولید و کلاف مورد استفاده عمر مفید طولانی مدتی داشته و مزایایی همچون تنظیم ارتفاع دسته ها ، قابلیت باز و بسته شدن دسته ، تنظیم پشتی گودی کمر ، تنظیم شیب تکیه گاه ، تنظیم ارتفاع صندلی ، داشتن پشتی گردن و … با قیمت های مناسب در سایت گلد چوب عرضه می گردد.

لیست قیمت صندلی کارمندی طبی

لیست قیمت صندلی کارمندی طبی بروز شده در فروشگاه آنلاین گلد چوب قابل مشاهده بوده و امکان مقایسه قیمت ها با ویژگی های موجود در توضیحات هر محصول با محصولات مشابه نیز فراهم شده است.

قیمت و فروش صندلی آموزشگاهی

گلد چوب با ارائه محصولات با تنوع تولید و شرکت های ارائه دهنده قابلیت ویژه ای در فروش مبلمان اداری بوجود آورده است؛ صندلی های مدیریتی با ارتفاع بیشتر و اختلاف اندکی در ظاهر در انواع مختلف صندلی های کارمندی تولید و عرضه می شوند که با قیمت کمی بالاتر ظاهر و کیفیت مناسب تری جهت استفاده در ادارات و کارمندان دارند. پیشنهاده ما مشاهده تمام مدل های مدیریتی برای صندلی های کارمندی است تا صندلی گردان مورد دلخواه خود را سفارش دهید.

همکاران ما در گلد چوب هرگونه سؤال مشتریان در مورد فروش و پشتیبانی فروش محصولات را پاسخگو هستند، در صورت نیاز به تماس در ساعات غیر اداری می توانید با گذاشتن پیام نسبت رفع ابهام و سؤالات خود اقدام فرمائید.