قیمت صندلی اداری تکنو سیستم در سایت گلد چوب به ارزان ترین شکل ارائه می گردد. گلد چوب با نمایندگی فروش محصولات تکنو سیستم ، تمامی نیم ست و صندلی های اداری تولیدی این شرکت دارای نشان استاندارد را به قیمت درب کارخانه به فروش می رساند. با خرید اینترنتی صندلی اداری تکنو سیستم از سایت گلد چوب مشتریان محترم اطمینان کامل از اصالت کالا داشته و از 36 ماه گارانتی این شرکت که شامل تمامی قطعات می شود، بهره می برند.

مقایسه قیمت صندلی اداری تکنو سیستم

مقایسه قیمت صندلی اداری تکنو سیستم در سایت گلد چوب امکان پذیر بوده و شما مشتریان عزیز با مشاهده مشخصات فنی صندلی به همراه قیمت فروش که در گستره بزرگی قرار می گیرد، انتخاب درستی خواهند داشت. تکنو سیستم صندلی های اداری را در سه دسته مدیریتی ، کارمندی و کنفرانسی تولید و عرضه می نماید. همانطور که مسحضر هستید، صندلی های گردان و دارای چرخ ژله ای هستند که نوع مدیریتی نسبت به کارمندی یا کارشناسی ارتفاع پشتی بلندتری هستند؛ صندلی کنفرانسی با پایه ثابت و فلزی با آبکاری کروم مورد استفاده قرار می گیرد.

تکنو سیستم از بهترین متریال موجود در بازار جهت تولید محصولات خود استفاده نموده و با گارانتی در تمام قطعات بفروش می رسد. استفاده از جک در کلاس 4 ، انواع مکانیزم دو اهرمه ، اتوبوسی و براکتدار؛ استفاده از چرم با ضخامت 50 و یا پارچه به انتخاب مشتری، پایه پنج پر آبکاری کروم و چرخ ژله ای از جمله تجهیزات مورد استفاده در صندلی های تکنوسیستم می باشد. لازم به ذکر است امکان سفارش دسته تنظیمی در برخی مدل ها موجود می باشد.